چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ادامه مبارزه برای بیرون راندن تکفیریها:

دفاع جانانه گردان اباالفضل (ع) از حرم حضرت زینب(س)

danesheroz1 مرداد ۲۷, ۱۳۹۲ ۰
دفاع جانانه گردان اباالفضل (ع) از حرم حضرت زینب(س)

دانش روز: نیروهای گردان حضرت ابوالفضل العباس (ع) به همراه اعضای ارتش سوریه و نیروهای حزب الله در محوطه حرم مطهر زینب (س) برای دومین روز پیاپی با تروریستهای تکفیری به شدت درگیر شده و اجازه نزدیک شدن آنها را به این مکان مقدس ندادند

به گزارش دانش روز، نیروهای گردان حضرت ابوالفضل (ع)، اعضای ارتش سوریه و نیروهای حزب الله در محوطه حرم مطهر زینب (س) برای دومین روز پیاپی با تروریستهای تکفیری درگیر شده اند.

منابع سوری گزارش دادند: این درگیرها دقیقا در محور روستای “الحجیره” شکل گرفته است. در واقع این محور به منزله پناهگاهی برای تروریستها است.

این در حالی است  که یگانهای گردان حضرت ابوالفضل (ع) به همراه نیروهای حزب الله و ارتش سوریه قصد دارند وارد این منطقه شوند و آن را کاملا از وجود تروریستهای تکفیری پاک کنند.

از سوی دیگر، روزنامه هاآرتض چاپ مناطق اشغالی در گزارشی اذعان کرد که ۱۵ تروریست از گروههای تروریستی حاضر در سوریه برای مداوا به تل آویو منتقل شده اند.

این در حالی است که بنا بر گزارش این روزنامه، این تروریستها در جریان درگیریهایی که با ارتش سوریه در منطقه البریقه واقع در استان قنیطره رخ داده بود، به شدت زخمی شدند.

منابع صهیونیستی همچنین تاکید کردند : این برای نخستین بار است که ۱۵ تروریست به صورت یکجا به بیمارستانهای صهیونیستی انتقال داده شده اند.

روزنامه هاآرتض در پایان اعلام کرد: حدود ۵۶ تروریست از آغاز بحران تا کنون در بیمارستان نهاریا رژیم صهیونیستی تحت مداوا قرار گرفته اند. این در حالی است که شمار همه تروریستهایی که درمان شده اند، ۱۲۳ نفر بوده است.

خاطر نشان می شود این مسئله از حمایت گروههای تروریستی در سوریه توسط رژیم صهیونیستی و میزان هماهنگی این رژیم در جنگ علیه این کشور حکایت دارد.

منبع:مهر

یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۵
کد خبر : 51605
بازدیدها: 258

پاسخی بگذارید »