پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

به مناسبت روز جهانی قدس:

دعوت استاندار البرز از مردم برای شرکت در راهپیمایی

danesheroz1 مرداد ۹, ۱۳۹۲ ۰
دعوت استاندار البرز از مردم برای شرکت در راهپیمایی

دانش روز: در آستانه روز جهانی قدس، استاندار البرز در پیامی از مردم ولایتمدار استان دعوت کرد با حضوری پرشور و گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کنند

به گزارش دانش روز، در پیام دکتر اصغر عربیان خطاب به مردم آمده است؛
نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان «روز جهانی قدس» یادگار ارزشمند امام راحل (ره) و تاکید بر پایبندی به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی است.
روز قدس نمادی از وحدت و همبستگی بین همه مسلمانان جهان در حمایت از حقوق از دست رفته مردم مظلوم فلسطین و نماد آزادی خواهی، ظلم ستیزی و همدلی امت اسلامی است تا با حضوری یکپارچه، پرچم عدالت طلبی را در جهان به اهتزاز درآورند.
روز قدس نمایش ظرفیت و توان جامعه اسلامی و حرکت در مسیر بیداری اسلامی است که با انقلاب اسلامی ایران آغاز شده و به سایر کشورهای مسلمان نیز راه یافته است. چراکه پیام انقلاب، آزادی خواهی و مبارزه با ظلم و ستمگران است که در سایه وحدت و انسجام برگرفته از آموزه های دینی مسلمانان بوده و رمز موفقیت آنان در عرصه های مختلف تاریخ ساز به شمار می رود.
گرامیداشت روز قدس تداوم تحقق «حماسه سیاسی» در ایران اسلامی است تا نشان دهد ملت ایران نیز همصدا با سایر مسلمانان جهان ندای وحدت سر می دهند و رمز پیروزی اسلام را در کنار سایر مذاهب به رغم تمامی ناملایمات، وحدت و یکپارچگی می دانند.
در این راستا حضور با بصیرت و پرشور مردم ولایت مدار استان البرز همراه و همصدا با سایر مسلمانان جهان در راهپیمایی روز جهانی قدس موجب می شود بار دیگر توطئه دشمنان در ایجاد نفاق و تفرقه میان مسلمانان خنثی شده و بدین وسیله حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کنند.

منبع: استانداری البرز

چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۱:۴۴
کد خبر : 44898
بازدیدها: 184

پاسخی بگذارید »