شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حضور در راهپيمايي روز قدس

دعوت از جامعه دانشگاهی و نخبگان کشور

danesheroz1 مرداد ۱۰, ۱۳۹۲ ۰
دعوت از جامعه دانشگاهی و نخبگان کشور

دانش روز: وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری و بنیاد ملی نخبگان کشور با صدور بیانیه ای به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس از عموم مردم و به ویژه جامعه دانشگاهی و نخبگان دعوت کردند تا در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کنند

به گزارش دانش روز، وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در این بیانیه آورده است: روز جهانی قدس؛ روز مطالبه حقوق پایمال شده میلیون‌ها انسان آزاده و مسلمان در سرزمین‌های اشغالی فلسطین از چنگال دژخیمان صهیونیست بوده و یکی از برکات انقلاب اسلامی ایران همبستگی بین المللی تمامی مسلمانان جهان درحمایت از مردم مظلوم فلسطین است .
این بیانیه می افزاید: امروز با گذشت سال های طولانی از صدور پیام تاریخی و حکیمانه امام خمینی (ره) واعلام آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس، ضرورت و اهمیت این پیام بیشتر نمایان می گردد.
در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: جبهه سلطه و استکبار جهانی از ترس و وحشت رویارویی با منطق نورانی و مستدل اسلام در اقداماتی از روی استیصال و دستپاچگی سعی درانحراف و مصادره جریان بیداری اسلامی و مردمی در کشورها ی اسلامی داشته و با طرح نقشه‌های کاذب سعی در انحراف افکار عمومی از واقعیت های جاری در منطقه خاورمیانه است .
وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در این بیانیه ضمن آرزوی قبولی طاعات وعبادات همه مسلمانان، ملت ایران اسلامی و به ویژه جامعه دانشگاهی کشور اعم از اساتید ، کارکنان و دانشجویان را به شرکت پرشورو حضور گسترده در راه پیمایی روز جهانی قدس دعوت می نماید.

***اطلاعیه بنیاد ملی نخبگان به مناسبت روز جهانی قدس
بنیاد ملی نخبگان نیز با صدور اطلاعیه‌ای جامعه دانشگاهی، نخبگان،فرهیختگان، شرکت‌های دانش‌بنیان، مخترعان و مبتکران را دعوت به حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس کرد.
در این اطلاعیه آمده است :روز قدس میراث گرانبهای بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران و نشانی ازعمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی ( ره ) است.
این اطلاعیه می افزاید :دراین ایام شاهدیم دشمنان قسم خورده قدس شریف بار دیگر با برافراشتن پرچم مذاکرات به اصطلاح صلح درصدند با نزدیک شدن به روز جهانی حمایت از مردم مظلوم فلسطین مذاکرات صوری و از پیش شکست خورده جدیدی را در صحنه جهانی برپا نمایند.
این اطلاعیه ادامه می دهد :بنیاد ملی نخبگان به نمایندگی از جامعه نخبگان و دانشگاهیان ضمن بیعت مجدد با آرمان‌های بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و منویات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی) و تاثی به خون شهدا به ویژه شهدای جهاد علمی و فناوری و با اعتقاد کامل به حقانیت ملت مظلوم فلسطین، حمایت راسخ خود را از مردم مظلوم و زجرکشیده فلسطین و مبارزه مسلمانان جهان در راه بیداری اسلامی برای آزادی فلسطین عزیز اعلام می‌دارد.
در این اطلاعیه آمده است :بنیاد ملی نخبگان از مردم بصیر و حق جوی ایران اسلامی به خصوص جامعه دانشگاهی، نخبگان، فناوران، نوآوران و شرکت‌های دانش‌بنیان، مخترعان و مبتکران دعوت می‌نماید با حضور گسترده و همیشگی‌شان در راهپیمایی روز قدس، ضمن اعلام برائت و انزجار از رژیم سفاک و اشغالگر اسرائیل و حامیان تروریست و جنایتکار آن نشان دهند که آرمان آزادی قدس شریف و فلسطین عزیز را هرگز فراموش نخواهند کرد .

منبع:ایرنا

پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۱۱
کد خبر : 45151
بازدیدها: 278

پاسخی بگذارید »