پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دعوت از تنیسور نوجوان البرزی به اردوی تیم ملی

danesheroz2 شهریور ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
دعوت از تنیسور نوجوان البرزی به اردوی تیم ملی

دانش روز:دو خبر از تنیس دختران نوجوان و نونهال البرزی و همچنین برگزاری همایش بهداشت و تعالی استخرهای البرز، اخبار کوتاه ورزشی استان است.

به گزارش دانش روز، هلیا غفرانی دختر نوجوان تنیسور البرزی به اردوی تیم ملی دختران زیر ۱۴ سال کشور دعوت شد.

غفرانی که عنوان سوم مسابقات قهرمانی تور آسیا را نیز در کارنامه خود دارد، جهت حضور در مسابقات غرب آسیا که از ۲۵ ماه جاری الی ۵ مهرماه در شهر بیروت لبنان برگزار می شود به اردوی تیم ملی دعوت شد.
گفتنی است، این رقابت ها در رده سنی زیر ۱۳ سال برگزار خواهد شد.

کسب عنوان دوم پینگ پنگ باز نونهال البرزی در مسابقات کشوری

مینا پورموسی تنیسور نونهال البرزی سکوی دوم مسابقات تنیس روی میز نونهالان لیگ برتر کشور را از آن خود کرد.

در این رقابت ها که به میزبانی همدان برگزار شد، مینا پور موسی که چندی پیش در رقابت های دسته یک بانوان  بزرگسال کشور مقام نخست و در رقابت های لیگ برتر کشور مقام دهم را کسب کرده بود توانست مدال نقره این دوره از مسابقات را کسب کند.

همچنین شقایق حسین زاده از تهران مقام اول، ملیکا کرمی از تهران مقام سوم و دیگر نماینده استان البرز مریم فرعی مقام چهارم این رقابت ها را کسب کردند.

همایش تعالی بهداشت و سلامت استخرهای البرز برگزار شد

در این همایش که به میزبانی سالن شهید فهمیده کرج برگزار شد، مدیر کل ورزش و جوانان البرز علیرضا جوانمردی، معاون توسعه و امور ورزش این اداره قاسم پوستین دوز و مدیران فنی و اجرایی استخرهای البرز حضور داشتند.

جوانمردی در این همایش با اشاره به علاقه قشر زیادی از مردم به ورزش شنا، اظهار داشت: این رشته جزء پرمخاطب ترین رشته های ورزشی در تمام رده های سنی است و توجه به بهداشت و سلامت استخرها از امور و مهم، ضروری  در اداره امور استخرها است.

وی افزود: نظارت و بررسی دقیق آب استخرها، بهره گیری از متخصصین و تعامل با نهادهای آموزش و پرورش و معاونت بهداشت و درمان استان، اموری اساسی در بالا بردن سطح کیفی استخرهای استان است.

یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۲
کد خبر : 60266
بازدیدها: 452

پاسخی بگذارید »