دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دعوت‌نامه انتخاباتی احمدی‌نژاد

danesheroz خرداد ۲۳, ۱۳۹۲ ۰

دانش روز :رئیس جمهور در پیامی خطاب به “ملت شریف ایران” ابراز امیدواری کرد “پرچم سرافرازی ایران اسلامی فردا با حضور پرشور مردم بیش از پیش به اهتزاز درآید”

متن پیام محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور، به این شرح است:

ماه پر برکت شعبان، ماه دعا و نزول رحمت اسلامی و میلاد حضرت سیدالشهدا(ع) و فرزند گرامی اش حضرت امام سجاد(ع) و برادر برومندش حضرت ابوالفضل(ع) و پیشاپیش عید عظیم نیمه شعبان، سرود رهایی کامل انسان‌ها و بشارت استقرار سراسری توحید، عدالت و عشق را صمیمانه تبریک عرض می نمایم.

امروز و در پس فراز و نشیب هزاران ساله، آرمان‌های بلند و تاریخی ملت ایران برای ساختن جامعه انسانی سعادتمند و سرشار از زیبایی و ارزش های الهی و انسانی به رهبری انسان کامل و تجلی همه عشق و امید، امام عصر(ع)، به آرمان همه ملت‌های مستقل و آزادی خواه تبدیل شده است؛ فردای درخشان را اندیشه‌ها و دست‌های پاکان و موحدان رقم خواهد زد.

البته همواره در این راه پر فروغ و حرکت تاریخ‌ساز، موانعی توسط بدخواهان و شیاطین ساخته و پرداخته شده و می شود لیکن شما ملت عزیز با درایت و هوشمندی آنها را پشت سر گذاشته و می گذارید و همچون همیشه تهدیدها را به فرصت‌ها تبدیل نموده و خواهید نمود؛ آینده پر شکوه از آن شماست.

اینک و به دنبال یک دوره هشت ساله پر تلاش با دستاوردهای افتخارآمیز و ماندگار، روز ۲۴ خرداد روز تصمیم برای آغاز دورانی جدید است.

اینجانب به هوشمندی و ایمان شما باور دارم و معتقدم شما مردم فهیم خود می دانید که چگونه تصمیم بگیرید و چگونه برگزینید.

امیدوارم فردا آنچه خیر و صلاح انسان‌ها در راه رسیدن به اهداف بزرگ الهی است، رقم بخورد و پرچم سرافرازی ملت ایران بیش از پیش به اهتزاز درآید.

 

 

مرجع : خبرگزاری فارس

پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۳:۴۸
کد خبر : 26324
بازدیدها: 317

پاسخی بگذارید »