پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دعای وداع با ماه مبارک رمضان در مساجد استان البرز

danesheroz1 مرداد ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
دعای وداع با ماه مبارک رمضان در مساجد استان البرز

دانش روز: مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز گفت: با توجه به پایان ماه مبارک رمضان دعای وداع با این ماه عظیم در مساجد این استان برگزار می شود

  به گزارش دانش روز، حجت الاسلام سید عباس مسعودی  افزود: دعای وداع با ماه مبارک رمضان عصر آخرین روز ماه مبارک رمضان توسط روحانیان اعزامی و ائمه جماعات در مساجد شهری و روستایی برگزار می شود.

وی اظهارکرد: ماه ضیافت و میهمانی خداوند فرصت خوبی برای کسب معارف دین و اهل بیت (ع) است و امیدواریم با توجه به معنویاتی که دراین روزه ها کسب کرده ایم چراغی روشن برای ادامه مسیر زندگی خود داشته باشیم.

مسعودی یادآور شد: باتوجه به برگزاری نماز عید سعید فطر در پایان ماه مبارک رمضان در سراسر کشور این نماز باشکوه در تمامی مساجد و مصلای نماز جمعه و برخی از امامزادگان استان نیز برگزار می شود.

وی بیان کرد: همچنین در روز عید فطر و همزمان با برگزاری نماز عید سعید فطر پایگاههای جمع آوری زکات فطریه و کفاره روزه در مساجد و مصلی های نماز جمعه دایر می شود.

مسعودی یادآور شد: فطریه و کفاره های جمع آوری شده توسط ائمه جماعت و هیئت امنای مساجد به بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی ( ره ) تحویل داده خواهد شد.

منبع:ایرنا

چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۶
کد خبر : 47687
بازدیدها: 141

پاسخی بگذارید »