سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصى دانش روز:

دعای عرفه در آستان امامزادگان البرز برگزار می شود.

danesheroz1 مهر ۲۲, ۱۳۹۲ ۰
دعای عرفه در آستان امامزادگان البرز برگزار می شود.

مدیر کل اوقاف استان البرز در گفتگو با خبرنگار دانش روز گفت: مراسم دعای عرفه همزمان با سراسر کشور در امامزادگان شاخص استان البرز برگزار می شود

به گزارش دانش روز، حجت الاسلام بنی احمدی افزود: مراسم دعای عرفه در امامزادگان شاخص استان البرز اعم از امام زاده طاهر”ع”، امام زاده حسن”ع” و امام زاده محمد “ع” روز سه شنبه از ساعت ۱۴ شروع و تا نماز مغرب و عشا ادامه می یابد و این بقاع متبرکه در حال آماده شدن برای پذیرایی از میهمانان خدا در روز عرفه هستند.

images

حجت الاسلام بنی احمدی در ادامه گفت: این مراسم همزمان در شهرستانهاى استان البرز در امامزادگان با قرائت دعای عرفه توسط مداحان و سخنرانی اجرا خواهد شد. وی اظهارداشت: مراسم قرائت دعای عرفه با همکاری هیئت رزمندگان کرج در امام زاده حسن”ع” برگزار خوهد شد و افزود: امیدواریم حضور مردم در فضای امامزادگان و بقاع اختصاص به به زمان های خاص و مناسبتها نداشته باشد. فضای معنوی امامزادگان  محیط امنی است که در آن انسان می تواند به خدا نزدیکتر شود و لحظاتى را خلوت کند و با توجه به این مهم انتظار می رود مردم استان در طول سال در این فضای معنوی حضور داشته باشند. بنی احمدی خاطر نشان کرد: همانطور که ما برای درخواست و حاجتی از یک بزرگ سعی میکنیم کسی را که پیش او اجر و قرب و مقام و منزلت دارد واسطه قرار دهیم، برای درخواست از خدا هم خوب است بدون واسطه به پیشگاهش نرویم. وی خاطر نشان کرد این از آموزه های اهل بیت علیهم السلام است. و از آنجا که ما یقین داریم ائمه معصومین که درود خدا بر ایشان باد و منسوبین ایشان آبرومندان درگاه خداوند هستند چه چیزی بهتر از اینکه ایشان را واسطه فیض قرار دهیم؛ آنهم در روز پر برکت عرفه که درهای استجابت خدا بر بندگانش باز است.
درخاتمه مدیر کل اوقاف استان البرز ضمن دعوت از همه آحاد مردم برای حضور در آستان منور امامزادگان در روز عرفه گفت: بقاع متبرکه، به ویژه امامزادگان شاخص استان آماده پذیرایی از زائرین محترم و برگزاری با شکوه دعای عرفه هستند.

خبرنگار دانش روز: گلاویژ اصحابی

دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۴
کد خبر : 67187
بازدیدها: 404

پاسخی بگذارید »