چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دشمن از وحدت حوزه و دانشگاه هراس دارد

danesheroz آذر ۲۴, ۱۳۹۱ ۰

خطیب جمعه شهرستان کرج گفت: دشمنان اسلام و انقلاب از وحدت ملی در ایران به‌ویژه میان حوزه و دانشگاه هراس دارند. نماز سیاسی و عبادی جمعه این شهرستان امروز نیز با حضور اقشار مختلف مردمی و مسئولان شهری برگزار شد. حجت‌الاسلام والمسلمین محسن کازرونی در خطبه‌های دوم نماز ضمن دعوت خود و نمازگزاران به تقوی [&hellip

خطیب جمعه شهرستان کرج گفت: دشمنان اسلام و انقلاب از وحدت ملی در ایران به‌ویژه میان حوزه و دانشگاه هراس دارند.

خبرگزاری فارس: دشمن از وحدت حوزه و دانشگاه هراس دارد

نماز سیاسی و عبادی جمعه این شهرستان امروز نیز با حضور اقشار مختلف مردمی و مسئولان شهری برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محسن کازرونی در خطبه‌های دوم نماز ضمن دعوت خود و نمازگزاران به تقوی الهی اظهار داشت: پس از انقلاب اسلامی دشمنان تلاش بسیاری برای ایجاد تفرقه و جدایی در میان اقشار مختلف ملت ایران داشتند.

وی تصریح کرد: ایجاد اختلاف میان قومیت‌ها و دیدگاه‌های مختلف اگر چه با هوشیاری و بصیرت ملت ایران و درایت ولی امر مسلمین خنثی شده است، اما اگر در این حوزه غفلت کنیم به طور قطع دشمنان به اهداف شوم خود خواهند رسید.

نماینده مردم استان‌های تهران و البرز در مجلس خبرگان رهبری افزود: یکی از بخش‌هایی که غربی‌ها نمی‌خواهند با هم وحدت داشته باشند، دانشجویان و طلاب هستند.

* دانشجویان ایرانی متعهد و انقلابی هستند

کازرونی تاکید کرد: دانشجویان ایرانی افرادی متعهد، دلسوز و انقلابی هستند و برای تحقق اهداف کلان جمهوری اسلامی از جمله اسناد بالادستی نظام مانند سند چشم‌انداز ۲۰ ساله تلاش‌های بسیاری انجام داده‌اند.

وی افزود: غربی‌ها می‌خواهند با تهاجم فرهنگی دانشجویان ما را از باورها و اعتقادات مذهبی دور کرده و ارزش و جایگاه حوزه‌های علمیه را در میان مردم تخریب کنند.

خطیب جمعه شهرستان کرج اظهارداشت: به طور قطع غربی‌ها از وحدت حوزه و دانشگاه در ایران هراس دارند و نمی‌خواهند دانشجویان ما معتقد و انقلابی تربیت شوند.

کازرونی در پایان تاکید کرد: به فضل الهی تا به امروز این توطئه خنثی شده و دانشجویان و طلاب ما با وحدت و همدلی در برابر دسیسه‌های غرب ایستادگی کرده‌اند که این امر نشان‌دهنده بصیرت و آگاهی نسل جوان ایران اسلامی است.

جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۱ - ۱۷:۲۷
کد خبر : 1025
بازدیدها: 468

پاسخی بگذارید »