شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حجت الاسلام کازرونی:

دشمن از اندیشه و تفکر سپاه پاسداران هراس دارد

danesheroz فروردین ۳۰, ۱۳۹۲ ۰
دشمن از اندیشه و تفکر سپاه پاسداران هراس دارد

نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج در آستانه سالروز تاسیس سپاه پاسداران با بیان اینکه سپاه پاسداران تنها یک نیروی نظامی نیست، بلکه یک اندیشه و تفکر است، گفت: دشمن از این تفکر هراس دارد

حجت الاسلام محسن کازرونی در خطبه های نماز جمعه این هفته کرج با گرامیداشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران در دوم اردیبهشت سال ۵۸ و با اشاره به اینکه سپاه پاسداران به فرموده امام خمینی (ره) از جوانانی که در مقابل رژیم شاهنشاهی ایستادند، تشکیل شد، اظهار داشت: سپاه پاسداران مولود انقلاب اسلامی و انقلاب متاثر از سپاه است.

وی تاکید کرد: سپاه پاسداران از بدو تاسیس همواره با تمام توان در مقابل دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی ایستاده که این پایداری دستاوردهای مهمی را نیز به همراه داشته است.

حجت الاسلام کازرونی ادامه داد: سپاه پاسداران تنها یک نیروی نظامی نیست بلکه یک اندیشه و تفکر است و به همین دلیل دشمن از آن هراس دارد.

امام جمعه کرج با تاکید بر نقش تاثیرگذار سپاه در حفظ انقلاب و دستاوردهای آن، یادآور شد:همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند، اگر سپاه پاسداران نباشد این انقلاب دستخوش حوادث ناگواری خواهد شد.

وی با اشاره به فرمایشات امام راحل (ره ) و مقام معظم رهبری در باره ضرورت حفظ اقتدار سپاه پاسداران گفت: اگر سپاه تضعیف شود و یا نباشد، به یقین می توان گفت که امیدی به حفظ انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن نیست.

امام جمعه کرج در بخشی دیگر با اشاره به وقوع زلزله های اخیر در برخی نقاط کشور ضمن ابراز همدردی با هموطنان زلزله زده بر ضرورت مقاوم سازی واحدهای کم دوام و غیرمقاوم تاکید کرد.

حجت الاسلام کازرونی با بیان اینکه نمی توان از وقوع زلزله پیشگیری کرد، اظهار داشت: با تدبیر می توان از میزان خسارات آن کاست.

وی گفت: استفاده از مصالح مرغوب، نظارتهای مهندسی و اصولی هنگام ساخت و ساز و رعایت استانداردهای بین المللی تا حد زیادی خسارات سنگین در پی زلزله را می کاهد.

کازرونی همچنین با اشاره به سالروز حمله نظامی آمریکا در طبس، شکست آمریکا و متحدانش در این حمله را یک معجزه الهی دانست.

جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۰
کد خبر : 12323
بازدیدها: 287

پاسخی بگذارید »