شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نماینده ساوجبلاغ در مجلس:

دشمنان نمی‌خواهند انتخابات ایران آرام برگزار شود

28 danesheroz خرداد ۳, ۱۳۹۲ ۰
دشمنان نمی‌خواهند انتخابات ایران آرام برگزار شود

نماینده مردم ساوجبلاغ و نظرآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایطی که ما آماده برگزاری انتخاباتی حداکثری هستیم، دشمنان ایران نمی‌خواهند این انتخابات آرام و قانونمند برگزار شود

به گزارش دانش روز ، نشست هم‌اندیشی اعضای هیئت‌ نظارت بر انتخابات این شهرستان بعدازظهر امروز با نماینده مردم ساوجبلاغ و نظرآباد در خانه ملت برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین مفید کیایی‌نژاد طی سخنانی در این نشست گفت: پیش از پیروزی انقلاب اسلامی هیچ انتخابات آزاد و قانونی در کشور برگزار نمی‌شد و همه مسئولان به نوعی انتصابی بودند.

وی افزود: عدم مشارکت مردم در تعیین سرنوشت خویش در دوران رژیم ستمشاهی موجب تضعیف ایران شده بود و غربی‌ها در ایران هر کاری می‌خواستند، می‌کردند.

نماینده مردم ساوجبلاغ و نظرآباد در خانه ملت ادامه داد: پس از پیروزی انقلاب امام خمینی (ره) تاکید فرمودند که همه کارها باید بر اساس قوانین اسلامی و نظر مردم انجام شود و به فضل الهی شاهد برگزاری بیش از ۳۰ انتخابات در سه دهه اخیر بودیم.

کیایی‌نژاد با تاکید بر اینکه شرایط داخلی و خارجی ایران اسلامی حساس و با اهمیت است، گفت: در این شرایط و در حالی که ما آماده برگزاری انتخاباتی حداکثری و حماسی هستیم، دشمنان خارجی و بدخواهان داخلی نمی‌خواهند این انتخابات آرام، قانونی و باشکوه برگزار شود.

هیئت‌های اجرایی فقط به قانون عمل کنند

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه همه باید با آگاهی و بصیرت برای برگزاری انتخاباتی حداکثری تلاش کنند، گفت: رسیدن به این مهم نیازمند ملزوماتی از جمله عمل به قانون، رعایت اخلاق و پرهیز از تنش است.

نماینده مردم ساوجبلاغ و نظرآباد در خانه ملت تاکید کرد: باید شرایطی فراهم شود که حضور همه افراد و سلایق در انتخابات اتفاق افتاده و با وحدت ملی در پای صندوق‌های رای حضور یابیم.

مفید کیایی‌نژاد اظهار داشت: به طور قطع با عمل به قانون و پرهیز از اختلافات کاذب و ایجاد فضای وحدت و اتحاد می‌توانیم حماسه‌ای بزرگ را در روز انتخابات خلق کنیم.

وی در پایان از هیئت‌های اجرایی و نظارتی و ستاد انتخابات کاندیداها و بالاخره مردم و رسانه‌ها خواست تا در روزهای باقی‌ مانده تا برگزاری انتخابات ۲۴ خرداد تنها عمل به قانون را در اولویت کار خود قرار دهند.

جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۱:۴۷
کد خبر : 20180
بازدیدها: 278

پاسخی بگذارید »