پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دشمنان تلاش می‌کنند تامردم با صندوق‌های رأی قهر کنند

danesheroz2 خرداد ۸, ۱۳۹۲ ۰

فرمانده ناجا گفت: ریخت و پاش در تبلیغات انتخابات و یا تبلیغات به شیوه غربی‌ها، واکنش منفی مردم را به دنبال خواهد داشت.

به گزارش گروه اجتماعی دانش روز، سردار اسماعیل احمدی مقدم در مراسم شامگاهی نیروهای نظامی و انتظامی خراسان شمالی در بجنورد با اشاره به اینکه ملت ایران در خرداد ماه حماسه‌ای دیگر خواهند آفرید، افزود: در انتخابات امسال مردم نیز با حضوری پرشور در پای صندوق‌های رأی حضور خواهند یافت.

hemmat+khahi-10-206

 

وی تاکید کرد:خرداد ماه امسال در مقایسه با خرداد ماه‌های سال گذشته که انتخابات در آن برگزار شده است یکی از امن ترین خردادهای تاریخ گذشته خواهد بود.

 ناجا له یا علیه هیچ نامزدی کار نخواهد کرد

 احمدی مقدم تصریح کرد: نیروی انتظامی له یا علیه هیچ نامزدی کار نخواهد کرد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر دشمنان تمام توان خود را به کار گرفته‌اند تا مردم پای صندوق‌های رأی حضور پیدا نکنند و با صندوق‌های رأی قهر کنند، ادامه داد: این در حالیست که فتنه گران و دشمنان بی آبرو شده‌اند و خود آنها نیز به این باور رسیده‌اند که فعالیت‌های آنها به نتیجه‌ای نخواهد رسید.

احمدی مقدم خاطرنشان کرد: هیچ زمانی مانند اکنون، آنقدر رسانه‌های خارجی بی اعتبار نبوده است و حنای آنها دیگر رنگی ندارد.

وی اظهارکرد: اگر وحدت در بین اقشار مردم و حاکمیت وجود داشته باشد هیچ تهدید خارجی نمی‌تواند تاثیرگذار باشد.

فرمانده ناجا بیان کرد: امروز دشمنان در اغلب میادین درمانده هستند، اما باید مراقبت کرد و نیروی انتظامی همراه با دیگر نیروهای مسلح در صحنه خواهد بود و امنیت را در انتخابات فراهم خواهد کرد.

احمدی مقدم با اشاره به آزادسازی خرمشهر اظهارکرد: کسی تصور نمی کرد که خرمشهر به علت اینکه دو، سه سال از پیروزی انقلاب اسلامی گذشته بود آزاد شود و در حقیقت آزادسازی خرمشهر برگرداندن یک خاک اشغال شده نبود؛ بلکه تثبیت نظام جمهوری اسلامی ایران بود.

منبع: ایسنا

چهارشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۳
کد خبر : 22052
بازدیدها: 247

پاسخی بگذارید »