جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

کولیوند:

دشمنان بار دیگر با حضور پرشور مردم در صحنه انتخابات مایوس خواهند شد

danesheroz اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۲ ۰
دشمنان بار دیگر با حضور پرشور مردم در صحنه انتخابات مایوس خواهند شد

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان جمهوری اسلامی ایران بار دیگر با حضور پرشور مردم در صحنه انتخابات مایوس خواهند شد

محمدجواد کولیوند، اظهار داشت: دو انتخابات بسیار مهم شورا و ریاست جمهوری را در پیش داریم که شهروندان البرزی بار دیگر با حضور پرشور خود دشمنان اسلام و نظام را مایوس خواهند کرد.

وی ادامه داد: شهروندان البرزی در تمام عرصه ها برای دفاع از نظام حضور پر رنگی داشته اند، امسال نیز در این دو انتخابات پیش رو حماسه دیگری را خلق خواهند کرد.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی افزود: دشمنان نظام با توطئه های مختلف همواره در صدد این بودن تا به این نظام ضربه بزنند ولی به دلیل هشیاری مردم موفق نشده اند.

کولیوند با بیان اینکه دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراها مهم ترین حماسه سیاسی در تاریخ ایران است، اضافه کرد: ایرانیان در این انتخابات ولایتمداری و وفاداری خود به نظام را به جهانیان ثابت خواهند کرد.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر حفظ وحدت و یکپارچگی، اضافه کرد: اتحاد، وحدت، دوستی و پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری ایمن کننده کشور در برابر هجمه های دشمنان نظام خواهد بود.

منبع :مهر

سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۸:۴۴
کد خبر : 19172
بازدیدها: 174

پاسخی بگذارید »