شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

نماینده کرج در مجلس:

دشمنان ایران نمی‌خواهند فضای سیاسی کشور آرام باشد

danesheroz بهمن ۲۷, ۱۳۹۱ ۰

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: هدف اصلی توطئه‌های مداوم دشمنان اسلام و انقلاب این است که فضای سیاسی کشورمان آرام نباشد

عزیز اکبریان  اظهار داشت: همانطور که رهبری معظم انقلاب تاکید فرموده‌اند، طی ماه‌های اخیر توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان علیه ملت ایران افزایش یافته است.

وی تصریح کرد: علت این است که آنها نمی‌خواهند انتخابات آتی در ایران در فضایی آرام و به دور از تنش برگزار شود و به همین دلیل با استفاده از رسانه‌های تحت اختیار خود، هجمه سنگینی را علیه ایران به راه انداخته‌اند.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این شرایط باید هوشیار باشیم و اجازه ندهیم که دشمنان از غفلت ما سوء‌استفاده کرده و دسیسه‌های خود را پیش ببرند.

اکبریان تاکید کرد: به طور قطع دشمنان اسلام و انقلاب نمی‌خواهند که کارها در داخل کشور در یک فضای آرام و به دور از تنش پیگیری شود و به همین دلیل تلاش بسیاری برای ایجاد ناآرامی‌های کاذب و ظاهری و مایوس کردن مردم به کار بسته‌اند.

وی افزود: در این شرایط حفظ وحدت و حرکت در مسیر ولایت مهمترین وظیفه‌ای است که بر عهده ملت ایران و مسئولان در رده‌های مختلف قرار دارد.

اکبریان متذکر شد: البته طبیعی است که وظیفه مسئولان ارشد کشور در این حوزه به مراتب سنگین‌تر از مردم عادی است.

* غربی‌ها نمی‌خواهند انتخابات آتی با آرامش برگزار شود

وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: هدف اصلی غربی‌ها ایجاد اخلال در فضای آرام کشور است و نمی‌خواهند انتخابات آتی ریاست جمهوری که از اهمیت خاصی برخوردار است، در فضایی سالم و آرام برگزار شود.

اکبریان در پایان تاکید کرد: رهبری معظم انقلاب اسلامی بارها فرمودند که باید مراقب رفتار و گفتار خود باشیم و هرگونه رفتاری که موجب تنش در جامعه شود،‌ از سوی مردم مردود است.

جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۶:۵۵
کد خبر : 6841
بازدیدها: 200

پاسخی بگذارید »