پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

استاندار البرز:

دشمنان از هر حربه‌ای برای عدم حضور مردم در انتخابات استفاده می‌کنند

danesheroz اردیبهشت ۱۰, ۱۳۹۲ ۰
دشمنان از هر حربه‌ای برای عدم حضور مردم در انتخابات استفاده می‌کنند

استاندار البرز گفت: دشمنان از هر حربه‌ای برای عدم حضور مردم در انتخابات آتی استفاده می‌کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج،‌ اصغر عربیان ظهر امروز در همایش انتخابات اظهار داشت: حضور آگاهانه مردم در انتخابات گامی مهم در راستای خنثی کردن توطئه‌های دشمنان نظام و انقلاب است.

وی ادامه داد: در شرایطی که دشمنان نظام و انقلاب با ایجاد شبهه و شائبه قصد دارند از شیرینی حضور مردم در انتخابات بکاهند می‌توانیم با گستراندن چتری امن در سایه برگزاری انتخاباتی شفاف و دقیق توطئه شوم آنان را خنثی کنیم.

این مسئول تأکید کرد: ایران اسلامی در سال جاری شاهد دو رویداد بزرگ سیاسی و اجتماعی در ابعاد ملی و محلی است که به مناسبت‌های مختلف از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی و سایر مسئولان مورد تاکید و توجه قرار گرفته است.

وی افزود: ایران اسلامی با اعتقاد به مردم سالاری دینی به واسطه برگزاری انتخابات متعدد پرتجربه‌ترین کشور در امر برگزاری انتخابات است و توانسته با برگزاری تقریبا یک انتخابات در هر سال به این مهم جامه عمل بپوشاند.

عربیان با تأکید بر اینکه حضور پرشور مردم در این انتخابات زنگ خطری بزرگ برای دشمنان نظام و انقلاب به شمار می‌رود، خاطر نشان کرد: مطمئنا در این شرایط دشمنان برای به حاشیه راندن این دوره از انتخابات از هیچ تلاشی فروگذاری نخواهند کرد بنابراین هوشیاری و آگاهی مردم و مسئولان می‌تواند گامی مهم در راستای عدم تحقق برنامه‌های آنان به شمار رود.

*حضور در انتخابات هم حق و هم تکلیف مردم است

استاندار البرز در بخشی دیگر از سخنان خود حضور مردم در انتخابات را هم حق و هم تکلیف عنوان کرد و گفت: نظام انقلاب اسلامی از زمان شکل‌گیری تا کنون دستاوردهای بی‌بدیلی را برای مردم به عنوان صاحبان اصلی انقلاب داشته است که بیان آنها می‌تواند امید به آینده را در دل مردم زنده نگه دارد.

سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۸:۴۳
کد خبر : 13795
بازدیدها: 224

پاسخی بگذارید »