شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

امام جمعه کرج:

دشمنان از اتحاد مسلمانان در هراسند

danesheroz دی ۱, ۱۳۹۱ ۰

امام جمعه کرج با تأکید بر ضرورت حفظ وحدت در بین همه مسلمان گفت: دشمنان از اتحاد مسلمانان در هراسند. حجت‌الاسلام والمسلمین محسن کازرونی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته کرج ضمن دعوت خود و نمازگزاران به تقوای الهی اظهار داشت: دشمنان از اتحاد و یکپارچگی مسلمانان در هراس بودند لذا همیشه به فکر این [&hellip

امام جمعه کرج با تأکید بر ضرورت حفظ وحدت در بین همه مسلمان گفت: دشمنان از اتحاد مسلمانان در هراسند.

خبرگزاری فارس: دشمنان از اتحاد مسلمانان در هراسند

حجت‌الاسلام والمسلمین محسن کازرونی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته کرج ضمن دعوت خود و نمازگزاران به تقوای الهی اظهار داشت: دشمنان از اتحاد و یکپارچگی مسلمانان در هراس بودند لذا همیشه به فکر این هستند تا با توطئه و ترفندهای مختلف این اتحاد را مورد هجمه و حمله قرار دهند.

وی ادامه داد: دشمنان برای اینکه بتوانند راحت‌تر اهداف شوم خود پیاده کنند با تفرقه‌اندازی میان مذاهب گوناگون در نظر دارند تا به اهداف خود نزدیک شوند اما همیشه با شکست مواجه شده‌اند.

امام جمعه کرج در ادامه سخنان خود با تبریک ولادت حضرت مسیح افزود: حضرت مسیح یکی از پیامبران خدا می‌باشد.

کازرونی با اشاره به اینکه مسیحیان در کشور ایران آزادانه فعالیت می‌کنند ادامه داد: مسیحیان در مجلس شورای اسلامی نیز نماینده دارند و حرمت آنها همیشه محفوظ بوده است.

وی تأکید کرد: متأسفانه برخی از افراد و گروه‌ها با نام مسیحیت موجب فساد شده و مقابله با نظام اسلامی را در دستور کار خود دارند.

امام جمعه کرج گفت: این همان دشمنانی هستند که با برنامه‌ریزی و با هدف به میدان آمده‌اند و در نظر دارند تا با برنامه‌های از قبل تعیین شده به اتحاد مسلمانان صدمه بزنند.

کازرونی خاطرنشان کرد: در این راستا باید آگاهانه عمل کرد و با حفظ بیشتر اتحاد مانع از اجرایی شدن اهداف شوم دشمنان شد.

جمعه ۱ دی ۱۳۹۱ - ۱۴:۵۹
کد خبر : 1533
بازدیدها: 258

پاسخی بگذارید »