چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دست نوربخش به مدال برنز نرسید

danesheroz7 تیر ۲۵, ۱۳۹۲ ۰
دست نوربخش به مدال برنز نرسید

دانش روز:نماینده وزن ۶۰ کیلوگرم کشورمان در رقابت‌های کشتی فرنگی دانشجویان جهان با شکست در دیدار رده‌بندی از کسب مدال برنز بازماند

به گزارش دانش روز،رقابت‌های اوزان ۶۰، ۷۴ و ۹۶ کیلوگرم کشتی فرنگی یونیورسیاد دانشجویان جهان از ساعت ۱۳:۰۰ امروز (سه‌شنبه) به وقت محلی آغاز شد که محمد نوربخش در ۶۰ کیلو با شکست در دیدار رده‌بندی از کسب مدال برنز بازماند.

به گزارش خبرگزاری دانش روز و به نفل از فارس در وزن ۶۰ کیلوگرم که ۱۸ کشتی‌گیر وزن‌کشی کردند، محمد نوربخش پس از استراحت در دور نخست در دور دوم دیمیترو پیسلار از اوکراین را با نتیجه هفت بر صفر شکست داد و راهی مرحله یک‌چهارم نهایی شد، اما در این مرحله مقابل کامران ممدوف، دارنده مدال طلای جوانان جهان و مدال برنز بزرگسالان اروپا از آذربایجان با نتیجه شش بر چهار شکست خورد و از حضور در نیمه نهایی بازماند.

با توجه به حضور ممدوف در فینال، نوربخش بخت حضور در گروه شانس مجدد و کسب مدال برنز را پیدا کرد. وی برای حضور در دیدار رده‌بندی با نتیجه سه بر صفر از سد «سوکول» از کرواسی گذشت. نوربخش برای کسب مدال برنز در دیدار رده‌بندی به مصاف تورکیشویلی از گرجستان رفت که با نتیجه هشت بر صفر شکست خورد و از کسب مدال برنز بازماند.

فارس

سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۲ - ۱۸:۳۹
کد خبر : 38464
بازدیدها: 203

پاسخی بگذارید »