جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دستگیری مدیر سایت غیر اخلاقی در کرج

danesheroz1 اسفند ۵, ۱۳۹۲ ۰
دستگیری مدیر سایت غیر اخلاقی در کرج

دانش روز: رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان البرز از دستگیری شخصی که با راه اندازی سایتی اقدام به انتشار داستانهای غیر اخلاقی و ترویج فساد در جامعه می شد، خبر داد

به گزارش دانش روز، سرهنگ یزدان نیکنام افزود: به منظور افزایش امنیت در محیط های سایبری و در نتیجه رصد فضای مجازی ، کار‌شناسان این پلیس موفق به شناسایی سایتی  شدند که اقدام به انتشار داستان‌های غیر اخلاقی می‌کرد. با توجه به حساسیت موضوع و تاثیرات غیر اخلاقی آن در سطح جامعه به ویژه جوانان و همچنین اشاعه فساد در جامعه پیگیری موضوع و شناسایی وبلاگ نویس مذکور در دستور کار ماموران پلیس فتا قرار گرفت.

وی ادامه داد: در پی انجام کارهای اطلاعاتی ماموران و رصد فضای سایبری مشخص شد که محتوای داستان‌های موجود در سایت به اندازه‌ای ذهن مخاطب را درگیر می کند که اثرات مخربی را در جامعه به همراه داشته و باعث ترویج فساد می شود.

رئیس پلیس فتا استان البرز گفت : پس از تحقیقات و بررسی‌های تخصصی و فنی کارشناسان این پلیس ، متهم مذکور شناسایی و پس از احضار به این پلیس ، در بازجویی های ماموران در ابتدا منکر هر گونه جرمی شد اما در تحقیقات تکمیلی و مواجه شدن با دلایل مستند و مدارک موجود ناچار به جرم خود اعتراف کرد. متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

منبع: مهر

دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۹:۴۲
کد خبر : 95166
بازدیدها: 279

پاسخی بگذارید »