دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فرمانده انتطامی کرج خبر داد

دستگیری سارقان جاعل در کرج

danesheroz بهمن ۲۶, ۱۳۹۱ ۰

فرمانده انتظامی کرج از دستگیری اعضای باند سارقان جاعل در کر ج خبر داد

به نقل از پایگاه خبری پلیس البرز، عبدالرضا خیرخواهان اظهار داشت: باند ۶ نفره سارقان داخل خودرو که ضمن سرقت لوازم داخل خودروها، از مدارک به سرقت رفته کلاهبرداری نیز می‌کردند با تلاش ماموران انتظامی کرج شناسایی و دستگیر شدند.

وی ادامه داد: در پی تماس تلفنی یکی از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سرقت لوازم داخل خودرو وی در پارکینگ محل سکونتش واقع در شهرک بنفشه بلافاصله ماموران کلانتری ۳۳ اهری جهت بررسی موضوع به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی گفت: ماموران با حضور در صحنه سرقت متوجه شدند که سارق یا سارقان، لوازم داخل خودرو پارک شده در پارکینگ مجتمع مسکونی را با شکستن شیشه آن، به سرقت برده‌اند.

خیرخواهان افزود: در ادامه بررسی‌های ماموران و تحقیق از مالباخته مشخص شد که در مجتمع مسکونی آنها افرادی زندگی می‌کنند که رفتارهای مشکوکی دارند و در ساعاتی از شب اقدام به نقل و انتقال لوازم و قطعات خودرو می‌کنند.

وی ادامه داد: با توجه به اظهارات مالباخته، ماموران جهت اطمینان از صحت و سقم موضوع افراد مشکوک ساختمان را تحت کنترل قرار داده و پس از چندین روز تعقیب و مراقبت مشخص شد که این افراد با استفاده از یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ در ساعات پایانی شب پس از ورود به پارکینگ ساختمان‌ها وسایل داخل خودروها را به سرقت برده و اموال مسروقه را در منزل خود نگهداری و در فرصتی مناسب آنها را به فروش می‌رسانند.

وی گفت: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضایی طی یک عملیات غافلگیرانه وارد منزل متهمان شده و ۶ سارق حرفه‌ای شامل ۴ مرد و ۲ زن را دستگیر و در بازرسی از منزل و خودروی آنها تعداد ۷ دستگاه ضبط و پخش خودرو، ۵ عددپنل، تعداد دو دستگاه گیرنده ماهواره، مقادیری مواد مخدر از نوع شیشه، ۸ دسته چک سرقتی، ۶ عدد شناسنامه و مدارک شناسایی دیگر کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج اظهار داشت: متهمان دستگیر شده همگی دارای سابقه کیفری می‌باشند که به ۲۵ فقره سرقت در تهران، شهریار، کرج، سرآسیاب اعتراف کردند.

به گفته وی این سارقان لوازم و وسایل داخل خودروها را پس از سرقت با قیمت پایین‌تری به فروش رسانده و از دسته چک و مدارک شناسایی نیز در کار جعل و خرید و فروش اجناس با امضای جعلی استفاده می‌کردند.

پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۱:۰۵
کد خبر : 6733
بازدیدها: 416

پاسخی بگذارید »