چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رئیس پلیس آگاهی استان البرز خبر داد

دستگیری جاعل حرفه‌ای با ۱۱ فقره سابقه کیفری

danesheroz دی ۳۰, ۱۳۹۱ ۰

رئیس پلیس آگاهس استان البرز گفت: جاعل حرفه‌ای که اقدام به جعل گواهینامه رانندگی می‌کرد با هوشیاری مأموران پلیس آگاهی استان البرز دستگیر و روانه زندان شد

به نقل از پایگاه خبری پلیس البرز، حمیدرضا گل‌صباحی افزود: پس از دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی در زمینه تهیه گواهینامه جعلی فعالیت دارد رسیدگی به صحت و سقم خبر در دستور کار کارآگاهان مجرب اداره مبارزه با جرایم جعل و کلاهبرداری قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی‌های میدانی و تحقیقات نامحسوس مشخص شد که فردی به نام «حامد – خ» افرادی را که به دلایل متعدد قادر به دریافت گواهینامه نیستند، شناسایی و در قبال دریافت مبلغ ۱ تا ۲ میلیون تومان گواهینامه جعلی برای آنها تهیه می‌کند.

گل‌صباحی ادامه داد: در تحقیقات تکمیلی، محل فعالیت این جاعل که منزل شخصی وی بود شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضایی طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

رئیس پلس آگاهی استان البرز افزود: در بازرسی از منزل متهم دستگیر شده ۱۲۰ گرم مواد مخدر از نوع حشیش، یک عدد مهر راهور ناجا، ۶ فقره کارت ملی، ۱۱ فقره گواهینامه جعلی، ۲ جلد شناسنامه و برگه‌های جعلی تأیید اصالت گواهینامه کشف و ضبط شد.

گل‌صباحی تصریح کرد: با بررسی سوابق کیفری این متهم مشخص شد که وی دارای ۱۱ فقره سابقه کیفری می‌باشد.

متهم جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی و از آنجا روانه زندان شد.

شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۱ - ۱۸:۴۸
کد خبر : 4601
بازدیدها: 234

پاسخی بگذارید »