سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دستگیری ترمینال شرارت در پایتخت

danesheroz دی ۳۰, ۱۳۹۱ ۰

دستگیری کلکسیونر جرم و ترمینال شرارت در پایتخت، پایان زورگیری از مسافران مترو، بازداشت سارق صندوق صدقات و فروش مواد مخدر با دستگاه کارت خوان مهمترین اخبار پلیس تهران است

ماموران کلانتری ۱۵۹ بیسیم موفق شدند یکی از اشارا این منتطقه را که کلکسیونی از جرایم را در پرونده اش داشت شناسایی و دستگیر کنند.

علی- معروف به بهروز تواب را که جرایمی از جمله زورگیری، سرقت، عربده کشی و اخلال در نظم عمومی را در پرونده خود دارد را دستگیر کنند.
این فرد با اقدامات مجرمانه اش باعث ایجاد ناامنی برای ساکنان محله بیسیم شده و برای خود ابهت پوشالی به دست آورده بود. بهروز تواب پس از اقدامات اطلاعاتی از سوی ماموران کلانتری دستگیر و در اختیار ماموران پایگاه ششم پلیس امنیت قرار گرفت.
پس از انتقال متهم به کلانتری و بررسی و استعلام سوابق شرور نامبرده مشخص شد جرایمی نظیر:
۱- قدرت نمایی با قمه و شرکت در تخریب در سال ۸۲.
۲- مصرف مشروبات الکلی در علن و ایجاد مزاحمت برای نوامیس در سال ۸۵.
۳- تخریب و رابطه نامشروع سال ۸۵.
۴-مزاحمت برای بانوان و اخلال در نظم و آسایش عمومی از طریق جنجال و هیاهو سال ۸۵.
۵- ایراد ضرب و جرح عمدی با چاقو در سال ۸۶.
۶-شرب خمر و تظاهرات مستانه در سال ۸۶.
۷ –شرب خمر و مزاحمت برای نوامیس در سال ۸۶.
۸-قدرت نمایی با قمه ؛ تخریب شیشه خودرو و ایراد ضرب و جرح عمدی با قمه و اخلال در نظم عمومی در سال ۸۸.
۹-شرارت و اخلال در نظم عمومی و دائر نمودن مکان فساد در سال ۸۹.
۱۰-سرقت در سال ۹۱ در پیشینه کیفری این متهم وجود دارد.
دستگیری دزد صندوق صدقات
از چندی قبل ساکنان محدوده خیابان رسالت در جریان سرقت از صندوق صدقات این محله قرار گرفتند. با اطلاع موضوع به پلیس ماموران کلانتری ۱۹۰ مجیدیه با گشت های نامحسوس محله را تحت کنترل قرار دادند تا اینکه شب گذشته ماموران به فردی که در کنار صندوق صدقات در حال پرسه بود مشکوک شده و در بازرسی از او ۱۳۰ هزار تومان پول نقد کشف کردند. با انتقال متهم به کلانتری او به سرقت صندوق صدقات اعتراف کرده و انگیزه سرقت هایش را بی پولی و بیکاری عنوان کرده است.
دستگیری زورگیر مترو
ماموران کلانتری ۱۲۷ نارمک از چندی قبل در جریان زورگیری مرد مسافربر نما از مسافران مترو قرار گرفتند. این فرد با سوار کردن مسافران مترو از آنها زورگیری می کرد. پس از انجام چهره نگاری و بدست آمدن چهره فرضی متهم چهره او در اختیار گشت های پلیس قرار گرفت تا اینکه این فرد در محدوده مترو علم و صنعت شناسایی و در یک عملیات تعقیب وگریز دستگیر شد.متهم پس از انتقال به کلانتری به زورگیری در محدوده های مترو اعتراف کرد و پرونده اش به دادسرای ناحیه چهار رسالت ارسال شد.
فروش مواد مخدر با دستگاه کارت خوان
ماموران کلانتری مهراباد از طریق اخبار و اطلاعات مردمی در جریان فعالیت یک قاچاقچی مواد مخدر در خیابان تفرش قرار گرفتند. با زیر نظر گرفتن مخفیگاه متهمان ماموران متوجه شدند این فرد از فروشندگان حرفه ای مواد مخدر است که هر نیم ساعت از مخفیگاهش خارج و اقدام به فروش مواد مخدر می کند. با تائید موضوع دو مامور کلانتری با لباس مبدل با این فرد قرار گذاشته و پس از وارد معامله شدن  با این فرد او را دستگیر کردند.
در بازرسی از متهم مقدار ۴۸ گرم مواد مخدر از نوع تریاک و ۵۴ گرم مواد مخدر از نوع شیشه و ۲۴۴ گرم مواد مخدر از نوع هروئین – دو دستگاه ترازوی دیجیتال – ۶ دستگاه گوشی تلفن همراه – سه میلیون و هفتصد هزار تومان وجه نقد و یک دستگاه پز بانک کشف شد.
متهم با تهیه یک پز بانکی اقدام به فروش مواد مخدر و دریافت پول از طریق کارت عابر بانک مشتریانش می کرد.
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۱ - ۱۸:۴۳
کد خبر : 4595
بازدیدها: 285

پاسخی بگذارید »