دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دستگیری اراذل و اوباش خوش تیپ!!

danesheroz2 خرداد ۵, ۱۳۹۲ ۰

اراذل و اوباش خوش تیپی که با سلاح گرم زنان را تهدید به مرگ می کرد با شلیک پلیس دستگیر شد.

به گزارش گروه اجتماعی دانش روز، چندی قبل تعداد زیادی از اهالی شهرک ولیعصر و یافت آباد با مراجعه به دادسرای ناحیه ۱۸ مدعی شدند فردی به نام سجاد که از اراذل و اوباش به نام منطقه است آنها را تهدید کرده و مقادیر زیادی پول از آنها اخاذی کرده است.

IMG134150914

در ادامه یکی از اهالی در شکایت خود به بازپرس پرونده گفت: چندی قبل همسرم در حال تردد در خیابان بود که این پسر شرور جلوی او را گرفته و با تهدید به مرگ مقادیری پول اخاذی کرده است. با توجه به حساسیت موضوع با دستور اجرای احکام دادسرا به کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر، دستگیری متهم که به صورت غیابی محکوم به شش ماه حبس و شلاق شده بود در دستور کار ماموران قرار گرفت.

مأموران با زیر نظر گرفتن شبانه روزی پاتوق های این پسر شرور موفق شدند، سرانجام ساعت ۲۱ اول خرداد او را در خیابان یاسر شهرک ولیعصر شناسایی کنند. شرور خوش تیپ که متوجه حضور مأموران شده بود قصد فرار داشت که  با اقدام به موقع پلیس دستگیر شد.

سرهنگ علی کبودوند رئیس کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر با اعلام این خبر به مهر گفت:متهم پس از انتقال به کلانتری به شرارت ها و تهدید زنان برای اخاذی اعتراف کرد و برای تحقیقات بیشتر در اختیار پایگاه پنجم پلیس امنیت تهران قرار گرفت.

منبع:مهر

یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۷
کد خبر : 20792
بازدیدها: 380

پاسخی بگذارید »