شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دستگيري مامور قلابي

دستگیری مامور قلابی اداره آب و فاضلاب در کرج

danesheroz1 خرداد ۱۹, ۱۳۹۲ ۰
دستگیری مامور قلابی اداره آب و فاضلاب در کرج

دانش روز: فردی که با جعل عنوان مامور اداره آب و فاضلاب قصد اخاذی از شهروندان را داشت با تلاش ماموران انتظامی شهرستان کرج شناسایی و دستگیر شد.

 

دانش روز: فردی که با جعل عنوان مامور اداره آب و فاضلاب قصد اخاذی از شهروندان را داشت با تلاش ماموران انتظامی شهرستان کرج شناسایی و دستگیر شد.
سرهنگ عبدالرضا خیرخواهان فرمانده انتظامی شهرستان کرج  اظهار داشت: چندی پیش در پی دریافت گزارشی مبنی بر وقوع درگیری در یکی از مدارس در خرمدشت کرج ، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران کلانتری ۴۱ خرمدشت قرار گرفت. وی گفت: پس از حضور ماموران در محل ، مدیر مدرسه با در دست داشتن چند برگ کاغذ اخطاریه قطع آب مربوط به شرکت آب کمالشهر به واحد گشت مراجعه و در خصوص شرح ماجرا بیان داشت که فردی با مراجعه به مدرسه و معرفی خود تحت عنوان مامور اداره آب و فاضلاب قصد قطع آب مدرسه را به دلیل بدهی و نپرداختن هزینه آب بهاء داشت که مسئولان مدرسه در قبال درخواست وی از او کارت شناسایی معتبر می خواهند که متهم از ارائه کارت خوداری کرده و در نهایت کار به درگیری و متواری شدن مامور قلابی کشیده می شود. خیرخواهان ادامه داد: ماموران پس از شنیدن اظهارات مدیر مدرسه بلافاصله با گشت زنی در خیابان های اطراف مدرسه متهم را شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه او را دستگیر و به کلانتری منتقل کردند. وی اظهار داشت: متهم در بازجویی های ماموران به جرم خود اعتراف کرده و در بازرسی از وی تعداد ۲۲ برگ اخطاریه قطع فوری آب به صورت سفید و بدون امضا و یک دستگاه پلمپ تقلبی کشف شد. سرهنگ خیرخواهان در پایان به شهروندان توصیه کرد: اگر چنانچه با افرادی مواجه شدید که خود را ماموران نهادها و سازمان های دولتی و یا حتی خصوصی معرفی کردند و از شما درخواستی داشته و یا اقدام به تهدید کردند از آنها کارت شناسایی معتبر بخواهید و حتی در صورت لزوم اقدام به استعلام اعتبار و صحت مدارک شناسایی در خصوص ادعای این افراد نمائید. گفتنی است ، در این خصوص پرونده ای تشکیل و همراه با متهم جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.
یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ۲۱:۲۱
کد خبر : 24859
بازدیدها: 306

پاسخی بگذارید »