دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دستگیری شرور واوباش فراری در کرج

danesheroz خرداد ۱۰, ۱۳۹۲ ۰
دستگیری شرور واوباش فراری در کرج

دانش روز ،ماموران انتظامی کلانتری ۲۶ ماهدشت کرج موفق به دستگیری شرور فراری که دارای ۵۰ فقره سابقه کیفری بود شدند

سرهنگ «عبد الرضا خیر خواهان» فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کرج در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی دریافت گزارش هایی در خصوص شرارت یکی از ارازل و اوباش شناسنامه دار و معروف منطقه ماهدشت، به ماموران کلانتری ۲۶ ماهدشت ماموریت داده شد موضوع را رسیدگی کرده و اقدامات لازم را نسبت به شناسایی و دستگیری متهم فراری انجام دهند.

وی گفت: با توجه به اهمیت موضوع ماموران کلانتری تحقیقات ویژه ای را بکار گرفته و سرانجام متهم را در یکی از خیابان های ماهدشت مورد شناسایی قرار دادند، در همین حین شرور سابقه دار به محض دیدن ماموران پا به فرار گذاشت و ماموران نیز به تعقیب وی پرداختند تا اینکه متهم عرصه را بر خود تنگ دید و با استفاده از یک قبضه قمه همراهش، بسمت ماموران گشت حمله ور شد و با اینکه ماموران وی را به آرامش و تسلیم شدن دعوت کردند ولی او توجه نکرده و قصد آسیب رساندن به ماموران را داشت که با عکس العمل قاطع ماموران روبرو شد و در حالی که از ناحیه ساق هر دو پا مورد اصابت گلوله قرارگرفته بود به سمت پشت بام ساختمان های مجاور فرار کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج افزود: ماموران بلافاصله برای جلوگیری از هرگونه اقدام احتمالی متهم علیه شهروندان به دنبال وی رفته و در حالی که متهم با شیشه های شکسته شده اقدام به خود زنی کرده بود ماموران با تدابیر لازم وی را دستگیر و برای درمان به بیمارستان منتقل کردند.

خیر خواهان گفت: در بررسی سوابق کیفری متهم دستگیر شده به هویت ولی _گ_ مشخص شد وی دارای ۵۰ فقره سابقه کیفری به اتهام های کلاهبرداری، سرقت منزل، درگیری و چاقو کشی با ماموران دولتی، سرقت بعنف و زورگیری می باشد و تحت تعقیب مراجع قضایی است.

به گزارش پایگاه خبری پلبس، فرمانده انتظامی شهرستان کرج درپایان اظهار داشت: پس از ترخیص متهم از بیمارستان، اطلاعات پرونده وی جمع بندی و برای تصمیم گیری به مراجع قضایی ارائه شد.

منبع :تیتر یک

جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۳۹
کد خبر : 22795
بازدیدها: 279

پاسخی بگذارید »