دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دستگاهی برای تشخیص سموم غذا +عکس

danesheroz1 مرداد ۲۸, ۱۳۹۲ ۰
دستگاهی برای تشخیص سموم غذا +عکس

دانش روز: سلامتی همیشه در صدر تمامی نگرانی های جوامع مختلف بوده است که از جمله نشانه های بارز آن وجود پروژه های مختلف سلامتی و همچنین توسعه روز افزون علم پزشکی است که این روزها در تمامی دنیا شاهد آن ها هستیم

به گزارش دانش روز،  همانطور که علم پزشکی هر ثانیه در حال گسترش است و راه های جدیدی برای بهبود سلامت انسان ها به وجود می آید علم مهندسی نیز بیکار نیست و در حد توانش به سلامت انسان ها کمک می کند.”جین پالووری” طراحی است که نگرانی خود برای سلامتی را با ساخت دستگاهی جالب نشان داده است. این طراح وسیله ای الکترونیکی طراحی کرده است که می تواند به نحوه خورد و خوراک انسان ها نظارت داشته و جلوی مریض شدن آن ها را بگیرد.

“GMO” وسیله ای است که به مانند یک تبلت با صفحه انعطاف پذیر می ماند ولی بر روی آن سه قسمت مختلف قرار داده شده است. تنها کافی است تا غذایی که قصد خوردن آن را دارید روی صفحه آن گذاشته و سپس دستگاه همه اطلاعات را در مورد این غذا بدست آورده و تجزیه شده در اختیار شما قرار می دهد.

این وسیله می تواند تمامی سموم یک وعده غذایی شما را تشخیص داده و مشکلات یا فواید آن را به شما گوش زد می کند سپس شما میتوانید تشخیص دهید که خوردن آن خوب است یا خیر. این دستگاه می تواند به افرادی که رژیم دارند هم کمک کرده و میزان کالری ورودی بدنشان را تعیین کند.

این دستگاه از جنس صفحات انعطاف پذیر ساخته شده است و نحوه شارژ آن ها نیز بسیار جالب است زیرا تنها کافی است دستگاه را به صورت مواج حرکت دهید تا شارژ شود. این دستگاه همچنین می تواند با تلفن همراه یا تبلت ارتباط برقرار کرده و اطلاعات را روی تلفن به شما نشان دهد.

دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۸
کد خبر : 51864
بازدیدها: 265

پاسخی بگذارید »