سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دستور روحانی برای تقدیر از معلم فداکار مریوانی

danesheroz1 دی ۲۷, ۱۳۹۲ ۰
دستور روحانی برای تقدیر از معلم فداکار مریوانی

دانش روز: حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران از استاندار کردستان خواست از ˈمحمدعلی محمدیان معلم دلسوز مریوانی که در همدردی با دانش آموز سرطانی خود، موهای سرش را تراشیده بود، قدردانی کند

به گزارش دانش روز، استاندار کردستان در این مورد گفت: رییس جمهور همچنین در این تماس دستور داده اند تا وضعیت این دانش آموز مریوانی و خانواده وی نیز به نحو مطلوبی رسیدگی شود.

دستور روحانی برای تقدیر از معلم مریوانی

ˈعبدالمحمد زاهدیˈ افزود: بنا به دستور ویژه رییس جمهوری، مشخصات و آدرس دانش آموز بیمار مریوانی به نام ˈماهان رحیمیˈ در اختیار نهاد ریاست جمهوری قرار گرفته تا در اسرع وقت وضعیت درمان وی در بیمارستان ˈرازی تهرانˈ پیگیری شده و مشکلات خانواده این کودک برطرف شود. به گفته وی قرار است امشب دکتر روحانی با خانواده این دانش آموز مریوانی تماس گرفته و مشکلات احتمالی درمان و همچنین وضعیت بیماری وی را جویا شود. ˈمحمد علی محمدیانˈ، معلم پایه دوم دبستان شیخ شلتوت مریوان است که به منظور همدردی با دانش آموز سرطانی خود که به علت عوارض ناشی از مصرف دارو و شیمی درمانی دچار ریزش موی سر شده بود، موهای سرش را تراشید. خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز سنندج پیشتر در گزارشی با عنوان ˈ موهایی که به خاطر انسانیت تراشیده شدˈ به انعکاس این رویداد بشردوستانه پرداخت که بازتاب زیادی در جامعه داشته است.

منبع: بهار

جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۲ - ۲۰:۵۶
کد خبر : 88117
بازدیدها: 443

پاسخی بگذارید »