شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

مدير كل كميته امداد در مراسم زنگ مهر:

دستهای پر مهر دانش آموزان استان البرز

danesheroz1 مهر ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
دستهای پر مهر دانش آموزان استان البرز

دانش روز: علی سالارکیا مدیر کل کمیته امداد در مراسم زنگ مهر که با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز و هیئت همراه در مدرسه دخترانه راهنمایی عفاف ساوجبلاغ برگزار شد به تعامل آموزش و پرورش با این نهاد در رسیدگی به وضعیت محرومین و نیازمندان اشاره کرد و گفت: در راستای تفاهم نامه ادارات کل آموزش و پرورش و کمیته امداد استان در خصوص رسیدگی به وضعیت دانش آموزان نیازمند و محروم، زنگ مهر در تمامی مدارس این استان و در اولین روزهای بازگشایی مدارس با هدف کمک به دانش آموزان بی بضاعت نواخته شد .

به گزارش دانش روز، وی افزود : بر این اساس تعداد ۳۸۰ هزار پاکت ویژه جمع آوری کمکهای دانش آموزان به نیازمندان در ۱۵۰۰ مدرسه استان توزیع شده است

وی بیان کرد: در این مراسم مسئولین و دانش آموزان این آموزشگاه با حضور در پای صندوق ویژه جمع آوری کمکها مبالغ اهدایی خود را واریز نمودند .

این مسئول تصریح کرد: کلیه کمکهای جمع آوری شده در مدارس با هماهنگی انجمن اولیاء و مربیان بین دانش آموزان نیازمند همان مدرسه توزیع خواهد شد.

شایان ذکر است: در حال حاضر حدود ۴۸۰۰ دانش آموز و دانشجوی تحت حمایت از خدمات فرهنگی و تحصیلی کمیته امداد البرز بهره مند می باشند .

 

پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۰
کد خبر : 64132
بازدیدها: 159

پاسخی بگذارید »