شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دزدی که یک بزرگراه را جارو کرد +عکس

danesheroz1 مرداد ۱۵, ۱۳۹۲ ۰
دزدی که یک بزرگراه را جارو کرد +عکس

دانش روز: سرقت و دزدی در تمام دنیا وجود دارد و سارقان سعی می کنند هر چه در توان دارند با خود ببرند آن ها گاهی توسط پلیس دستگیر شده و گاهی نیز با خیال راحت برای همیشه با پول های دزدی زندگی می کنند

به گزارش دانش روز، سارقان به دسته های مختلف تقسیم می شوند و هر کدام وسیله هایی با اندازه های مختلف را سرقت می کنند، سارفان حرفه ای معمولا یک خانه را یک شبه جارو می کنند و سارقان کوچکتر به قالپاق دزد معروف هستند اما برخی از سارقین نیز گاهی دست به کارهای عجیب می زنند.

یک سارق ۴۰ ساله اهل روسیه چندی پیش یک اتوبان را یک شبه جارو کرد و با خود برد. این سارق قصد داشت پس از سرقت بزرگراه از کشور خارج شده و راهی منطقه همسایه به نام کومی شود تا از دست پلیس های روسیه در امان بماند.

این سارق که نامش بنا به مسایل امنیتی فاش نشده است تمامی محتویات یک منطقه از بزرگراهی در شرق روسیه را قصد داشت با سه کامیون از کشور خارج کند. سرقت او شامل تمام موارد جاده از آسفالت و گاردیل ها تا تیرچه بلوک های مقاوم سازی کف بزرگراه بوده است.

این محموله طبق برآوردها نزدیک به ۴ هزار پوند قیمت داشته است که البته به فروش نرسید زیرا پلیس ها توانستند قبل از خروج این سارق از کشور او را دستگیر کنند. این مرد که به سرقتش اعتراف کرده است دست کم به دو سال زندان محکوم خواهد شد.

منبع:باشگاه خبرنگاران

سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۵۶
کد خبر : 47514
بازدیدها: 218

پاسخی بگذارید »