پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

کیانوش رستمی

در کنار مدال المپیکم، چفیه رهبری را کم دارم/ آرزویم دیدار ایشان است

danesheroz دی ۴, ۱۳۹۱ ۰

نفر سوم وزنه‌برداری المپیک لندن در دسته ۸۵ کیلوگرم گفت: پس از بازگشت از المپیک ۲۰۱۲ لندن هر اندازه نگاه می‌کنم، می‌بینیم که مدالم یک چیزی کم دارد و چفیه رهبری را در کنار آن کم می‌بینم. کیانوش رستمی گفت: در کنار مدال المپیکم چفیه رهبر معظم انقلاب را کم دارم. از قبل هم چنین درخواستی را [&hellip

نفر سوم وزنه‌برداری المپیک لندن در دسته ۸۵ کیلوگرم گفت: پس از بازگشت از المپیک ۲۰۱۲ لندن هر اندازه نگاه می‌کنم، می‌بینیم که مدالم یک چیزی کم دارد و چفیه رهبری را در کنار آن کم می‌بینم.

کیانوش رستمی گفت: در کنار مدال المپیکم چفیه رهبر معظم انقلاب را کم دارم. از قبل هم چنین درخواستی را داده بودم تا زمانی که روی سکوی جهانی و المپیک می‌روم، با انگیزه مضاعفی آن را بر گردنم بیندازم.

وی ادامه داد: پس از بازگشت از المپیک ۲۰۱۲ لندن هر اندازه نگاه می‌کنم، می‌بینم که مدالم یک چیزی کم دارد و چفیه رهبری را در کنار آن کم می‌بینم. دوست دارم ضمن دیدار رهبر انقلاب از نزدیک از دستان بزرگوارش، چفیه ایشان را دریافت کنم. امیدوارم این موضوع به همین زودی‌ها محقق شود.

نفر سوم وزنه‌برداری المپیک در دسته ۸۵ کیلوگرم گفت: همیشه دو آرزو داشتم. یکی رسیدن به مدال المپیک و دیگری اینکه رهبر معظم انقلاب را از نزدیک دیدار کنم.

دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۱ - ۰۸:۴۰
کد خبر : 1710
بازدیدها: 274

پاسخی بگذارید »