چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

در برنامه دیشب نود چه گذشت؛از اشتباه داور در اخراج فرشید طالبی تا جنجال بر سر زمان بازیهای لیگ و حذفی

danesheroz فروردین ۲۷, ۱۳۹۲ ۰

محمد فنایی کار‌شناس داوری بر این باور بود که در بازی استقلال و سپاهان فرشید طالبی بی جهت اخراج شد و هر دو کارت زرد به وی اشتباه بود

دومین برنامه ۹۰ در سال ۹۲ از ساعت ده و چهل دقیقه آغاز شد؛ این برنامه‌ به مانند همیشه، دوشنبه شب‌ از شبکه سه پخش شد و در ادامه به بررسی بازی‌های هفته سی‌و دوم لیگ بر‌تر و بازیهای لیگ قهرمانان آسیا و حاشیه آن پرداخت.

در آغاز برنامه، سه بازی از نماینده‌های ایران در لیگ قهرمانان آسیا پخش شد.

در این باره باید گفت که محمد فنایی کار‌شناس داوری و رمصطفی شجاعی، مهمانان این هفته برنامه نود بودند.

اخراج فرشید طالبی صحیح نبود

محمد فنایی کار‌شناس داوری بر این باور بود که در بازی استقلال و سپاهان فرشید طالبی بی جهت اخراج شد و هر دو کارت زرد به وی اشتباه بود ، در ضمن کارت زرد دوم به موسوی صحیح نبود .

در ادامه مهدی تاج سرپرست سازمان لیگ ، مدیران سرخابی‌ها و رحیمی مدیر عامل سپاهان مهمانان تلفنی برنامه ۹۰ بودند که در مورد همزمانی بازیهای دو هفته پایانی لیگ برتر و نیز فینال جام حذفی به بحث پرداختند، قرار شد امروز سه شنبه در جلسه هیئت رئیسه به این امر رسیدگی کنند .

علی پروین در برنامه ۹۰ !

 علی پروین در گفت و گو با خبرنگار برنامه ۹۰ گفت:« من به عادل خان فردوسی پور هم گفتم باید ۳ ساعت بیام بشینم تو برنامه تا بتونم قشنگ توضیح بدم و به مردم بفهمونم فوتبال یعنی چی. کمتر از این اگه وقت بده اصلا نمی شه حرف زد. باید این قدری وقت باشه تا همه حرف هام رو بزنم. نمی شه که بیام اونجا بشینم و بعد از ده دقیقه عادل بیاد بگه وقت تموم شد ، پاشو برو. سپس با اشاره به خبرنگار گفت که حرف تو دهنم نذار !

مرگ غم انگیز یک خردسال در مدرسه فوتبال  

در قسمتی ا برنامه این هفته ۹۰ گزارشی از تخلف یک مدرسه فوتبال پخش شد که متاثرکننده بود.

 بحث عدم نظارت کامل بر عملکرد مدارس فوتبال بارها مطرح شده اما رخ دادن اتفاقات تلخ نشان می دهد کماکان این معضل ادامه دارد.

در پی به جود آمدن مشکل جدی برای یکی از کودکان عضو این مدرسه، مسئولان به جای انتقال سریع به بیمارستان وی را با پراید به منزل بردند و با گذشت زمانی زیاد به همراه خانواده وی راهی بیمارستان شدند اما به خاطر انتقال دیرهنگام به بیمارستان، این کودک جان باخت.

مسئولان متخلف برای فرار از پاسخگویی، اقدام به تعطیلی مدرسه فوتبال کردند.

 پرسش و پاسخ نظرسنجی

محور اصلی برنامه دیشب ۹۰، پیرامون بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا، هفته سی‌و‌ دوم لیگ بر‌تر و بازیهای لیگ قهرمانان آسیا و بحث بازی همزمان هفته ۳۳ و فینال جام حذفی بود. پرسش نظرسنجی ۹۰ این بود که در دو دهه اخیر کدام بازیکن برترین بودند : ۱ـ باقری ۲ ـ عابدزاده ۳‌ـ مهدوی کیا ۴- دایی ۵-عزیزی ، که در پایان نزدیک ۴۳ درصد به دایی ‌و نزدیک ۲۰ درصد به عابدزاده ، ۱۵ درصد مهدوی کیا ،۱۴ درصد به باقری  ‌و ‌باقی به عزیزی رأی دادند.

سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۵:۰۵
کد خبر : 12002
بازدیدها: 326

پاسخی بگذارید »