سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات:

در بخش پست سنتی نیازمند تحولی جدی می‌باشیم

danesheroz7 مرداد ۲۸, ۱۳۹۲ ۰
در بخش پست سنتی نیازمند تحولی جدی می‌باشیم

دانش روز:دکتر واعظی وزیر جدید ارتباطات و فناوری اطلاعات از لزوم برنامه ریزی مدون برای استفاده خانواده های ایرانی از سرویس های نوین پستی خبر داد

به گزارش دانش روز ،

دکتر واعظی در نخستین واکنش به حوزه تحت مدیریتش با بیان این‌که باید برای صرفه‌جویی در امور از ظرفیت‌های بخش پست کشور نهایت بهره را ببریم، افزود: در بخش پست سنتی نیازمند تحولی جدی می‌باشیم و امیدواریم با یک برنامه‌ریزی مدون سرویس نوین پستی در خدمت خانواده‌های ایرانی قرار گیرد.

وی در ادامه با نگاه جدی به پست اظهار داشت: باید علاوه بر بخش سنتی و نامه‌نگاری، توجه به ورود فناوری‌های نوین به این بخش داشت تا هموطنان بتوانند از مزیت‌های بسیار آن در جهت کاهش بار مالی و اتلاف وقت استفاده کنند .

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به گستره نیروی‌انسانی فارغ‌التحصیل در حوزه فناوری اطلاعات و رشته های مرتبط خاطرنشان کرد: با استفاده از این نیروهای انسانی می توانیم صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات را در ایران بومی کنیم. در همین حال ایجاد شغل و حمایت و کمک‌رسانی به ابعاد مختلف پژوهش و تحقیق در این حوزه در دستور کار قرار می‌گیرد .

دکتر واعظی سپس به وجود نیروهای کارآمد در این وزارتخانه اشاره کرد و افزود: ایجاد آرامش در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات طی مدت زمان کوتاه از مهم‌ترین اولویت‌های کاری است تا نیروهای توانمند وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با افزایش انگیزه به فعالیت خود ادامه دهند.

دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۴
کد خبر : 52032
بازدیدها: 322

پاسخی بگذارید »