پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

در ایام نوروز دانش آموزان نخبه بسیجی خادم زیارتگاه طلائیه می شوند

danesheroz فروردین ۹, ۱۳۹۳ ۰
در ایام نوروز دانش آموزان نخبه بسیجی خادم زیارتگاه طلائیه می شوند

دانش روز : مدیر آموزش عمومی و دفاعی سازمان بسیج دانش آموزی از استقرار ۳۰۰ دانش آموز نخبه بسیجی به عنوان خادم در مناطق طلائیه خبر داد

سرهنگ پاسدار علی تقوایی گفت: این دانش آموزان از ۱۶ اسفند ۹۲ تا ۱۰ فروردین ۹۳ در مناطق طلائیه مستقر و خدمات رسانی می کنند
وی به اعزام ویژه دانش آموزان به اردوی راهیان نور در ایام نوروز امسال اشاره کرد و گفت: قرار است هر ۴۰ دانش آموز در قالب یک کاروان که به نام یک شهید دانش آموزی مزین شده از استانهای خوزستان، فارس، قم، تهران بزرگ، البرز، مرکزی و همدان به همراه سه مربی تربیتی و آمادگی دفاعی، یک روحانی طلبه  به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شوند.
مدیر آموزش عمومی و دفاعی سازمان بسیج دانش آموزی با بیان اینکه فعالیتهای تربیتی در طول اردوی راهیان نور از برنامه های خاص قشر دانش آموزی است اظهار داشت: امسال دانش آموزان در دو بخش خدمت رسانی به زائرین و ارائه برنامه های تربیتی به فعالیت می پردازند.
سرهنگ پاسدار تقوایی در ادامه با بیان اینکه برنامه های متنوعی برای دانش آموزان در طول اردو تدارک دیده شده است بیان کرد : دانش آموزان در بدو ورود به اردوگاه ها مورد استقبال خادمین قرار می گیرند و پس از ۳ روز حضور در مناطق عملیاتی حداقل از سه مکان زیارتی  بازدید می کنند همچنین در آخرین روز مراسم قرعه کشی جهت تشرف به عتبات عالیات انجام می گیرد .
وی با اشاره به درخواست دانش آموزان مبنی بر افزایش حضور در مناطق عملیاتی جنوب خاطر نشان کرد: اجرای طرح خادمین دانش آموز مورد استقبال مسوولین ، فرماندهان، خانواده های دانش آموزان و به خصوص دانش آموزان قرار گرفته است و همگی خواستار ادامه این اردوها هستند.

مدیر آموزش عمومی و دفاعی سازمان بسیج دانش آموزی در پایان به توزیع بسته های فرهنگی برای دانش آموزان اشاره کرد و گفت: در این بسته ها بروشور و چفیه به دانش آموزان ارائه خواهد شد.

شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۳
کد خبر : 101990
بازدیدها: 352

پاسخی بگذارید »