پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

در آخرین روز کاریم تا ساعت ۸ شب کار خواهم کرد

danesheroz1 مرداد ۲۱, ۱۳۹۲ ۰
در آخرین روز کاریم تا ساعت ۸ شب کار خواهم کرد

دانش روز: وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه به هیچ چیز جز خدمت به مردم و نظام فکر نمی کنم، اشاره کرد و افزود : در آخرین روز کاریم تا ساعت ۸ شب کار خواهم کرد

به گزارش دانش روز، حمید رضا حاجی بابایی در جلسه مدیران کل آموزش و پرورش استان های کشور و اعضای شورای معاونان این وزارتخانه در اردوگاه شهید باهنر با اشاره به اینکه خدمت به نظام و کار برای خدا ارزش دارد، افزود: من در این دوران آنچه به شما گفتم برادرانه بود و در دوره چهار ساله وزارتم هیچ معلمی دستگیر نشدو هیچ معلمی به خاطر مخالفت با من مجازات نشد.

وی با تاکید بر اینکه در دوره وزارتم هیچ کس را عزل نکردم، بلکه فقط جابجا کردم و یا بالاتر بردم، تصریح کرد: معتقدم در چهار سال وزارتم، معتدل ترین وزارتخانه را داشته ایم و هیچ حزبی و محفلی بر وزارتخانه تسلط نداشت.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه این وزارتخانه را غیر سیاسی اداره کرده ام، یادآور شد: کاردر آموزش وپرورش با یک روند حرفه ای انجام. و همه امور در جهت تقویت نظام بوده است.

حاجی بابایی در ادامه به آخرین دیدار با مقام معظم رهبری(مدظله العالی ) درهفته بزرگداشت مقام معلم اشاره کرد و افزود: در خصوص عملکرد آموزش و پرورش از لبخند و نشاط مقام معظم رهبری بسیار خرسند شدم.

وی به همکاری خوب مجلس شورای اسلامی با وی در طول چهارسال گذشته اشاره کرد، یادآور شد: من برای معلم هرچه دارم هزینه می کنم و معتقدم با رضایت معلم می توان آموزش و پرورش را نجات داد.

وزیر آموزش و پرورش ، با تاکید بر اینکه من به خنده معلم خوشحال می شوم، خاطر نشان کرد : معلمین عزیز همه سرمایه من هستند و من نسبت به آنان نگاه منفی ندارم.

حاجی بابایی در آخرین جمله خود خطاب به مدیران کل آموزش و پرورش استان ها گفت: دلها را نمی توان  تغییر داد مگر اینکه خدا اراده کند. افوض امری الی الله ، ان الله بصیر بالعباد

منبع:پانا

دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۴
کد خبر : 49561
بازدیدها: 284

پاسخی بگذارید »