پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دریافت هر گونه پولی در زمان ثبت نام دانش آموزان ممنوع است..

danesheroz2 خرداد ۶, ۱۳۹۲ ۰
دریافت هر گونه پولی در زمان ثبت نام دانش آموزان ممنوع است..

رئیس ستاد ثبت نام کشور از قیمت ۳ هزار تومانی بیمه حوادث دانش آموزی و ممنوعیت دریافت پول زمان ثبت نام از دانش آموزان خبر داد

به گزارش گروه دانش آموزی دانش روز، قاسم مستقیم با اعلام این خبر افزود؛ قیمت بیمه دانش آموزان امسال ۳ هزار تومان است که در دوره ابتدایی هزینه بیمه دانش آموزی و کتاب زمان ثبت نام از دانش آموزان گرفته می شود اما در دوره های دیگر کتاب از طریق بخش خصوصی و کتاب فروشی ها توزیع می شود و مدارس حق دریافت هزینه ی دیگری را در زمان ثبت نام ندارند.

1153557_986

وی در ادامه تصریح کرد: دریافت هر گونه پولی در زمان ثبت نام ممنوع است و در مدارس غیر دولتی و مدارس خاص مطابق دستور العمل ارسال شده و شهریه مصوب مشخص شده هزینه ثبت نام دریافت می شود.

وی در ادامه اظهار داشت: شهریه مصوب مدارس غیر دولتی از طریق مشارکت های مردمی وزارت کل ابلاغ و مدیر مدارس موظف به اطلاع رسانی  و در معرض دید قرار دادن این ابلاغیه در زمان ثبت نام هستند.

مستقیم خاطر نشان کرد: در صورت هر گونه مشاهده تخلف می توانند با مراجعه به کلیه دبیرخانه های ثبت نام سراسر کشور و یا تماس با ستاد ثبت نام وزارتخانه کشور نسبت به پیگیری آن اقدام نمایند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۱
کد خبر : 21170
بازدیدها: 196

پاسخی بگذارید »