دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

معاون فرهنگی و امور جوانان استان البرز:

درونی‌سازی ارزش‌های قرآن در مردم ضامن سعادت جامعه است

sheida92 اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۲ ۰
درونی‌سازی ارزش‌های قرآن در مردم ضامن سعادت جامعه است

معاون فرهنگی و امور جوانان استان البرز گفت: با نفوذ ارزش‌ها و مفاهیم قرآنی در لایه‌های مختلف مردم، سعادت جامعه تضمین می‌شود.

«قدرت‌الله شمیرانی» در گفت‌وگو با ایسنادر البرز افزود: قرآن کتابی است که با در برداشتن غنی‌ترین مفاهیم و ارزش‌های انسانی مانع از انحراف بشریت می‌شود.

وی اظهار کرد: این کتاب پربارترین مفاهیم را برای زندگی فردی و اجتماعی دربر دارد و افراد با پیروی از آن به سعادت دنیوی و اخروی می‌رسند.

معاون فرهنگی و امور جوانان استان البرز خاطر نشان کرد: هر چقدر ارزش‌های قرآن در میان مردم درونی شود زمینه‌ی سعادت جامعه به ویژه در نسل‌های آینده ایجاد می‌شود.

شمیرانی افزود: باید شرایطی ایجاد شود که افراد از دوران طفولیت و کودکی با این کتاب انس و الفت پیدا کنند و دستورات آن را به عنوان چراغی هدایت‌گر در زندگی خود به‌کار گیرند.

وی ادامه داد: بدون شک افرادی که در زندگی خود تعالیم قرآن را سرلوحه اعمال و رفتارهای خود قرار می‌دهند با عزت و پیشرفت‌های مادی و معنوی روزگار سپری می‌کنند.

معاون فرهنگی و امور جوانان البرز یادآور شد: خوشبختانه هم‌اکنون زمینه‌ی آشنایی و آموزش قرآن به خصوص در میان نسل جوان در همه‌ی نقاط میهن اسلامی فراهم آمده است.

شمیرانی از برگزاری کلاس‌های آموزش قرآن، محافل انس باقرآن کریم به عنوان بخشی از اقداماتی نام برد که زمینه‌ی آشنایی مردم با کلام الهی را فراهم می‌آورد.

انتهای پیام

چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۸:۴۶
کد خبر : 15925
بازدیدها: 216

پاسخی بگذارید »