پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دروغ بزرگ فدراسیون والیبال ایران به FIVB

danesheroz7 تیر ۱, ۱۳۹۲ ۰
دروغ بزرگ فدراسیون والیبال ایران به FIVB

دانش روز: مسئولان فدراسیون والیبال ایران تیم ملی بانوان را به سالن مسابقه راه دادند تا به ناظر فدراسیون جهانی نشان دهند که ورود بانوان به سالن‌های مسابقه آزاد است

به گزارش دانش روز، در حالی که پیش‌تر اعلام شده بود ورود بانوان به سالن ۱۲ هزار نفری آزادی برای تماشای والیبال لیگ جهانی ممنوع است، با هماهنگی‌های انجام شده تعداد کمی از بانوان اجازه یافتند در سالن مسابقه حضور یابند، اما این تعداد، شامل تیم ملی والیبال بانوان، مربیان و داوران بین المللی ایران بودند که بنا به تشخیص فدراسیون والیبال به سالن ۱۲ هزار نفری آزادی آمده بودند.

چند روز پیش از مسابقه مسئولان فدراسیون جهانی که از عدم حضور بانوان در سالن‌های والیبال ایران با خبر شده بودند برای اطمینان از این خبر با ارسال نامه‌ای به ایران این موضوع را پیگیری کردند. مسئولان فدراسیون ایران هم برای اینکه از میزبانی محروم نشوند اعلام کردند هیچ مانعی برای ورود بانوان به سالن‌های والیبال وجود ندارد و قطعا بانوان ایرانی می‌توانند مانند آقایان در سالن حضور پیدا کنند و مسابقه را ببینند!

پیش از این هم گفته می شد، چنانچه ناظر فدراسیون بین المللی والیبال متوجه ممنوعیت ورود بانوان به سالن مسابقه شود، شاید به ضرر ایران تمام شود و در میزبانی های بعدی والیبال کشورمان از سوی FIVB دچار مشکل و یا محدودیت شود، اما پاسخ دروغی که مسئولان فدراسیون والیبال به فدراسیون جهانی دادند و حضور تیم ملی بانوان در سالن مسابقه فعلا خطر محرومیت را رد کرد. مسئولان فدراسیون والیبال با زیرکی تصمیم گرفتند که تیم ملی بانوان را به نمایندگی از تمام بانوان ایرانی وارد سالن کنند تا فقط نشان دهند که بانوان هم می‌توانند به سالن‌های والیبال ایران بیایند، اما واقعیت این است که ورود برای همه آزاد نبود و فقط خواص اجازه ورود داشتند، آن هم با آی دی کارت از پیش صادر شده!

مگر سایر بانوان علاقمند به والیبال چه گناهی کرده‌اند که نباید در چنین مسابقه حساسی در سالن مسابقه حضور داشته باشند؟ حتی برخی از بازیکنان از عدم حضور خانواده‌های خود هم ناراحت بودند و این موضوع را به مسئولان اعلام کردند، اما مرغ مسئولان فدراسیون والیبال یک پا دارد و تصمیم ندارند حرف کسی را قبول کنند.

شنبه ۱ تیر ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۸
کد خبر : 30530
بازدیدها: 214

پاسخی بگذارید »