چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

درهای باغ گل‌‌های کرج به روی مشتاقان کتاب گشوده شد/زمستان البرز بهاری شد

danesheroz بهمن ۵, ۱۳۹۱ ۰

صبح امروز در مراسمی سومین نمایشگاه استانی کتاب البرز با حضور جمعی از مسئولان فرهنگی استان به روی مشتاقان و دوستداران کتاب در باغ گلهای کرج گشوده شد؛ علاقمندان می توانند هر روز به مدت یک هفته از ساعت ۱۴ الی ۲۱ از تازه های نشر دیدن کنند

سومین نمایشگاه استانی کتاب پیش از ظهر پنج شنبه با حضور محمد عظیمی مدیرعامل نمایشگاه های فرهنگی ایران در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت الاسلام محسن کازرونی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج، محمد جواد کولیوند نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی،ناصر رجبی معاون سیاسی امنیتی استانداری ، مهدی ایران نژاد فرماندار کرج،ناصر صفار مدیرکل صدا و سیمای البرز،حسین کاشانی پور رئیس شورای تبلیغات اسلامی، مجتبی ابراهیمی مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی،رمضانعلی محسنی مدیرکل نهادکتابخانه های عمومی استان البرزعبدالحمیدقره داغی رئیس حوزه هنری و جمعی از مسؤولین فرهنگی استان، اهالی قلم و اصحاب رسانه در باغ گلهای شهید چمران کرج افتتاح شد.

 سومین نمایشگاه استانی کتاب البرز  با  ۱۵هزار جلد کتاب از ۹۰ ناشر استانی و کشوری  در ۱۰۲ غرفه  و با موضوعات عمومی،مذهبی، کودک و نوجوان، زبان و کتب دانشگاهی در این نمایشگاه  برای علاقمندان به کتاب و اهالی کتاب خوراک فرهنگی دارد.

 این نمایشگاه در باغ گلهای کرج زمستان فرهنگی البرز را به بهاری دل انگیز مبدل ساخته است؛ بهاری که شاخه هایش با کتاب و کتاب خوانی گره خورده و شکوفه داده است.

در جشن بزرگ کتاب البرز تسهیلاتی رفاهی و برنامه های جنبی در حوزه کتاب و کتاب خوانی جهت بر پایی هر چه بهتر این نمایشگاه در نظر گرفته شده است.

علاقمندان برای بازدید از این نمایشگاه می توانند از امروز پنجشنبه  لغایت ۱۱  بهمن ماه از ساعت ۱۴ تا ۲۱ از تازه های نشر دیدن کنند.

پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۴:۰۰
کد خبر : 5005
بازدیدها: 187

پاسخی بگذارید »