سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دردناک ترین مسابقه دنیا

danesheroz2 خرداد ۱۹, ۱۳۹۲ ۰

چندی پیش در انگلستان مسابقه ای برگزار شد که هرساله ساق های شکسته بسیاری را راهی بیمارستان می کند. این مسابقه که لگد زدن به ساق پا نام دارد یکی از دردناک ترین مسابقات دنیا است

به گزارش گروه خواندنی دانش روز، انگلستان مهد مسابقه های عجیب و البته کمی خارج از منطق است چرا که در این مسابقات شرکت کنندگان معمولا با جان خودشان بازی می کنند یا دست به کارهایی می زنند که شاید فکر کردن به آن ها نیز کمی مشکل باشد.

یکی از عجیب ترین مسابقاتی که در این کشور هر ساله برگزاری می شود “لگدزنی” نام دارد. این مسابقه توسط دونفر صورت می گیرد که آن دو باید با تمام وجود به ساق پای یکدیگر لگد بزنند و کاملا مشخص است که چه مقدار درد خواهد داشت.

1191560_850

ریشه این مسابقات به گفته کارشناسان آن به ۷۰۰ سال پیش در انگلستان باز می گردد به طوری که در آن زمان رشته از نوع کشتی به حساب می آمده است. قوانین آن نیز تنها گرفتن یقه و لگد زدن به ساق پا است که باید رعایت شود.

این مسابقه البته عواقبی بسیار ناگوار نیز دارد چرا که معمولا در هر سال بیش از ۱۰ ساق پا خواهد شکست. برنده این مسابقه می تواند برای مدت یک سال عنوان محکم ترین ساق پای انگلستان را در اختیار داشته باشد.
1191559_271
منبع: باشگاه خبرنگاران

 

یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۵
کد خبر : 24691
بازدیدها: 226

پاسخی بگذارید »