شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

درخواست مرخصی جوانفکر و فائزه هاشمی

danesheroz آذر ۲۸, ۱۳۹۱ ۰

دادستان کل کشور در  نشست خبری دیروز در پاسخ به سؤال خبرنگار خبرگزاری ایرنا درباره اینکه گفته می‌شود آقای رئیس جمهور خطاب به رهبر معظم انقلاب نامه‌ای نوشتند و در آن خواسته‌اند تا آقای جوانفکر را ببخشند و بر اساس همین درخواست رهبر معظم انقلاب نیز موافقت خود را اعلام کرده و در نامه‌ای به [&hellip

دادستان کل کشور در  نشست خبری دیروز در پاسخ به سؤال خبرنگار خبرگزاری ایرنا درباره اینکه گفته می‌شود آقای رئیس جمهور خطاب به رهبر معظم انقلاب نامه‌ای نوشتند و در آن خواسته‌اند تا آقای جوانفکر را ببخشند و بر اساس همین درخواست رهبر معظم انقلاب نیز موافقت خود را اعلام کرده و در نامه‌ای به دستگاه‌ قضایی ابلاغ کردند، گفت: درباره درخواست آقای رئیس جمهور باید از دفتر ایشان سؤال بپرسید.

وی ادامه داد: درباره بخشی که مربوط به موافقت رهبری بوده و گفتید ایشان نامه‌ای نوشتند آن هم باید از دفتر مقام معظم رهبری سؤال می‌پرسید.

محسنی‌اژه‌ای تصریح کرد: اما آن بخشی که گفتید نامه‌ای به دستگاه قضایی رسیده مبنی بر بخشوده شدن آقای جوانفکر باید بگویم چنین نامه‌ای به ما در دستگاه قضایی نرسیدهاست.

دادستان کل کشور خاطرنشان کرد: این در حالی است که هیچ درخواستی برای مرخصی از سوی علی اکبر جوانفکر به دستگاه قضایی نرسیده است و اگر این فرد درخواست مرخصی کند درخواست وی مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

وی همچنین در مورد اعطای مرخصی به فائزه هاشمی گفت: پدرش عنوان کرده بود که دخترش نیاز به مرخصی دارد و در بررسی‌ها مشخص شد فائزه هاشمی درخواستی برای اخذ مرخصی نداشته است.

سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۱ - ۰۷:۴۹
کد خبر : 1217
بازدیدها: 257

پاسخی بگذارید »