شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

درخشش کماندار البرزی در مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی

danesheroz1 مهر ۴, ۱۳۹۲ ۰
درخشش کماندار البرزی در مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی

دانش روز: رییس هیئت تیر و کمان البرز گفت: سومین دوره بازی‌های کشورهای اسلامی در اندونزی در حال برگزاری است و بهزاد پاکزاد کماندار البرزی در بخش مقدماتی ” کوالیه” از بین ۴۴ کشور شرکت کننده توانست به رتبه سوم دست پیدا کند

به گزارش دانش روز، حسن رمضانی افزود: بهزاد پاکزاد کماندار البرزی در تیم کمان ایران در ماده ریکرو در بخش مقدماتی ” کوالیه” در سومین مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی که در اندونزی در حال برگزاری است در جایگاه سوم ایستاد.

وی در ادامه اظهار داشت: تیم کمان ایران در دو بخش آقایان و بانوان در این رقابت ها ظاهر شده است و خانم ها ساره اسدی، آمنه مرزوقی و مریم محمودی و آقایان غلامرضا رحیمی و بهزاد پاکزاد در بخش ریکرو برای ایران تیراندازی خواهند کرد.

رییس هیئت تیر و کمان البرز یادآور شد: در مسابقات تیمی کمان ریکرو، بانوان ایران توانستند به عنوان سوم مرحله مقدماتی و آقایان به عنوان چهارمی دست پیدا کنند.

وی خاطر نشان کرد: خانم ساره اسدی به عنوان ششم، خانم مریم محمودی به عنوان دهم و آمنه مرزوقی به رده دوازدهی دست پیدا کردند و همچنین در بخش آقایان بهزاد پاکزاد از البرز در جایگاه سوم و غلامرضا رحیمی از خوزستان در جایگاه بیست و سومی ایستاد.

رمضانی  در پایان افزود: تیراندازان کمان ماده ریکرو امروز به تمرین خواهند پرداخت و روز پنج شنبه در مرحله حذفی انفرادی پای به میدان مسابقه خواهند گذاشت و همچنین روز شنبه ۵ مهر ماه در بخش تیمی و روز دوشنبه ۷ مهر ماه در بخش میکس، بازی های این دوره از مسابقات را دنبال خواهند کرد.

منبع:مهر

پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۹
کد خبر : 62596
بازدیدها: 221

پاسخی بگذارید »