دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

درخشش پومسه کاران البرزی در هفتمین دوره مسابقات قهرمانی جهان

danesheroz آذر ۲۰, ۱۳۹۱ ۰

رئیس هیئت تکواندوی استان البرز از درخشش پومسه کاران البرزی در هفتمین دوره مسابقات قهرمانی جهان خبر داد. تیم ملی پومسه (بانوان) کشورمان که در هفتمین دوره مسابقات قهرمانی جهان (کلمبیا) شرکت کرده است  با تلاش پومسه کاران البرزی و ارائه توانمندی های شایان توجه موفق  به کسب دو مدال طلا  در بخش تیمی و [&hellip

رئیس هیئت تکواندوی استان البرز از درخشش پومسه کاران البرزی در هفتمین دوره مسابقات قهرمانی جهان خبر داد.

تیم ملی پومسه (بانوان) کشورمان که در هفتمین دوره مسابقات قهرمانی جهان (کلمبیا) شرکت کرده است  با تلاش پومسه کاران البرزی و ارائه توانمندی های شایان توجه موفق  به کسب دو مدال طلا  در بخش تیمی و دو مدال برنز در بخش انفرادی شدند.

محمد نوذری رئیس هیئت تکواندوی استان البرز در این باره  گفت: این دور از مسابقات با حضور ۵۵۳ تکواندو کار از ۵۳ کشور، در دو بخش بانوان و آقایان و در دو قسمت تیمی و انفرادی، از پنجشنبه ۱۶ آذر به مدت ۴ روز در سالن «سن آنتونیو» شهر تونجای کلمبیا برگزار شد که تیم ملی پومسه کشورمان با کسب ( ۲ مدال طلا، ۳ نقره و ۵ برنز) بر سکوی نایب قهرمانی هفتمین دوره رقابتهای قهرمانی جهان ایستاد.

وی ادامه داد: بانوان پومسه رو استان البرز که قسمت اعظم تیم اعزامی(بانوان) به کلمبیا را تشکیل میداد با اجرای دقیق حرکات نمایشی خود، و پشت سر گذاشتن حریفان بنام کشور های مدعی بار دیگر بر قدرت تکوندو استان البرز صحه گذاشتند و با شایستگی مدال های رنگین جهانی را از ان خود کردند ضمن آنکه مدال طلا کسب شده تیمی زیر ۲۹ سال اولین مدال طلای تیمی بانوان بود که در مسابقات جهانی بدست آمد.

نوذری در پایان گفت: افراد اعزامی از استان البرز همواره از مدعیان جدی مسابقات جهانی و آسیایی هستند و مدال های فراوانی در  کارنامه ورزشی این پومسه کاران ثبت شده است.

دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۱ - ۱۶:۵۶
کد خبر : 732
بازدیدها: 487

پاسخی بگذارید »