پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

همزمان با درخشش در کنکور92:

درخشش هنرجویان کرجی در مسابقات بین المللی گرافیک

danesheroz1 مرداد ۲۰, ۱۳۹۲ ۰
درخشش هنرجویان کرجی در مسابقات بین المللی گرافیک

دانش روز: مدیر ناحیه ۳ آموزش و پرورش شهرستان کرج از کسب رتبه های تک رقمی هنرجویان این ناحیه در کنکور هنر سال ۹۲ و مدال طلای هنرجوی این ناحیه در مسابقات گرافیک مالزی خبر داد

به گزارش دانش روز، احمدعلی قنبرهراتی  با اعلام این خبر گفت: دانش آموزان سارا توانگر، فرناز واصلی و پگاه انصاری از هنرستان فنی و حرفه ای گوهر به ترتیب رتبه های دوم، سوم و نهم را در کنکور هنر ۹۲ از آن خود کردند.

 وی افزود: همچنین الهه افشار مخترع، دیگر هنرجوی این هنرستان موفق شد در مسابقات گرافیک مالزی مدال طلا را بر گردن آویزد و افتخاری دیگر برای کشور و استان البرز کسب کند.

قنبرهراتی همچنین خبر داد: رتبه اول مسابقات هنرهای تجسمی در سطح استان نیز در رشته های پوستر، چاپ دستی، مونوپرینت، هندسه نقوش سنتی و چاپ شیشه توسط دانش آموزان این هنرستان کسب شده و آنیتا لطفی نیز هنرجوی دیگر این هنرستان موفق به کسب رتبه اول استان و رتبه دوم کشوری در مسابقات تصویرسازی شد.

قنبرهراتی با اشاره به ارائه رشته جدید گردشگری در تمامی هنرستان ها یادآور شد: دروس ارائه شده در این رشته شناخت اماکن باستانی و تاریخ ایران، معماری ایران و جهان، فرهنگ اقوام ایران زمین، آشنایی با میراث فرهنگی و حتی بهداشت سفر و کمک های اولیه و… است.

وی با اشاره به اهمیت توجه به استعدادهای دانش آموزان که نقش بسزایی در آینده آنها دارد اظهار داشت: حضور دانش آموزان در طی کردن پله های موفقیت باعث افتخار بوده و وظیفه تمامی مربیان و معلمان است که در راستای پیشبرد اهداف آموزشی، استعدادیابی دانش آموزان و شکوفا کردن آنها بیش از پیش بکوشند.

وی در پایان از مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز، خسرو ساکی در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر و استفاده بهینه از فضاهای آموزشی درخواست مساعدت کرد.

منبع:مهر

یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۴
کد خبر : 49216
بازدیدها: 302

پاسخی بگذارید »