شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

درخشش عکاسان البرزی در آمریکا

danesheroz7 مرداد ۲۳, ۱۳۹۲ ۰
درخشش عکاسان البرزی در آمریکا

دانش روز:عکاسان البرزی در مسابقه “عکس انجمن عکاسان امریکا” خوش درخشیدند

به گزارش دانش روز و به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان البرز:

“علی اکبری” و “سعید باریکانی” از اعضای هیئت اجرایی خانه عکاسان حوزه هنری استان البرز در جشنواره انجمن عکاسان امریکا (PSA – pid 2013) موفق به کسب دو عنوان افتخار انجمن عکاسان گردیدند.

نتایج مسابقه عکس انجمن عکاسان امریکا که در سال جاری میلادی در چهار بخش آزاد، سفر، طبیعت و فوتوژورنالیسم برگزار گردیده بود ، هفته گذشته اعلام گردید و آقایان علی اکبری و سعید باریکانی موفق به کسب دو نشان برتر روبان افتخاری انجمن عکاسان امریکا گردیدند.

گفتنی است این مسابقه هرساله تحت نظارت فدراسیون بین المللی هنر عکاسی (فیاپ) برگزار و عکاسان از سراسر جهان آثار خود را به این جشنواره بین المللی ارسال می نمایند.

شایان ذکر است در این دوره علی اکبری ا عکاسان حوزه هنری استان البرز ، علاوه بر کسب پذیرش و ۲ عکس و روبان افتخار در بخش آزاد-تک رنگ موفق به کسب پذیرش ۱ عکس در بخش آزاد – رنگی ، ۲ عکس در بخش طبیعت و ۲ عکس در بخش سفر شد، همچنین اقای سعید باریکانی علاوه بر کسب پذیرش دو عکس و روبان افتخار در بخش آزاد– رنگی، موفق به کسب پذیرش یک عکس در بخش آزاد – تک رنگنیز گردید.

حوزه هنری استان البرز موفقیت این دو هنرمند عضو هیأت اجرایی خانه عکاسان استان البرز را به ایشان و تمامی عکاسان استان سر افراز البرز تبریک می گوید.

چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۴
کد خبر : 50320
بازدیدها: 388

پاسخی بگذارید »