چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

درخشش دو کودک نمینی در مسابقات بین المللی نقاشی اسپانیا و فرانسه

danesheroz1 اسفند ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
درخشش دو کودک نمینی در مسابقات بین المللی نقاشی اسپانیا و فرانسه

دانش روز: دو کودک نمینی در مسابقات بین المللی نقاشی در کشورهای اسپانیا و فرانسه خوش درخشیدند

به گزارش دانش روز، هانیه جلیلی ۱۰ ساله در مسابقه نقاشی لوئی فرانسه که با موضوع نوروز برگزار شد توانست دیپلم افتخار این مسابقات را از آن خود کند.

نادیا هاشم پور دختر ۵/۵ ساله نمین هم که در مسابقات نقاشی کشور اسپانیا با موضوع هنر زبانی جهانی برای صلح شرکت کرده بود توانست دیپلم افتخار کسب کند.

زهرا فرج زاده مسوول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نمین گفت: در مسابقات نقاشی کشور اسپانیا کودکان متعددی از ۵۱ کشور جهان شرکت کرده بودند که شرکت کنندگان از کشور ایران حائز کسب شش دیپلم افتخار و یک جایزه ویژه در این مسابقه شدند و نادیا هاشم پور از استان اردبیل یکی از این دیپلم ها را به خود اختصاص داد.

وی روز سه شنبه  سطح این مسابقات را بسیار بالا ذکر کرد.

وی افزود: هر ماه در مسابقات مختلف استانی و کشوری پنج تا شش نفر از اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نمین رتبه ممتاز کسب و لوح تقدیر دریافت می کنند.

وی با اشاره به فضای فرهنگی موجود در شهرستان نمین ارتباط بین کانون و خانواده ها را صمیمی دانست و گفت: خانواده های نمینی استقبال خوبی از برنامه های هنری این کانون دارند.

وی به تجلیل هفته گذشته از این دو کودک توسط مدیریت کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اشاره کرد و افزود: آقای رسول خادم رییس فدراسیون کشتی کشور هم با ارسال پیام تبریک و لوح تقدیر برای نادیا هاشم پور از تلاش های این کودک ۵/۵ ساله در کسب مقام جهانی برای کشور تجلیل کرد.

وی تعداد کودکان فعال در کلاس های هنری این کانون را ماهانه بصورت میانگین ۶۰ نفر ذکر کرد.

منبع: ایرنا

سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۹:۲۵
کد خبر : 96565
بازدیدها: 259

پاسخی بگذارید »