سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

درخشش دانش آموزان کرجی در مرحله کشوری جشنواره جوان خوارزمی

danesheroz فروردین ۲۶, ۱۳۹۲ ۰
درخشش دانش آموزان کرجی در مرحله کشوری جشنواره جوان خوارزمی

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه یک کرج از درخشش دانش آموزان این ناحیه در مرحله کشوری جشنواره جوان خوارزمی خبرداد

غفوری مدیر روابط عمومی ناحیه یک کرج دراین باره گفت :  چهار طرح دانش آموزان این ناحیه با شرکت در مرحله کشوری پانزدهمین جشنواره جوان خوارزمی موفق به کسب رتبه های چهارم و پنجم این مرحله شدند.

وی اظهارنمود: در مرحله منطقه ای این مسابقات ۲۳۵ نفر از دانش آموزان شرکت کردند که از این تعداد ۵۴ طرح از آنها به مرحله استانی راه یافتند و در ادامه این مسابقات ۲۰طرح به مرحله کشوری راه یافت که سهم این ناحیه ۱۲ طرح به میزان ۱۸ کد نفر بوده است که بعضی از طرحها بصورت انفرادی و بعضی نیز در تیم های دونفره ارایه شده است.
وی با اشاره به ادامه داشتن این مرحله از جشنواره در روزهای آتی گفت: طرح آینه و عدسی با کانون و توان متغیر از دانش آموزان امیرحسین ساعدپناه و علیرضا زارع خورمیزی در زمینه فیزیک و نجوم از مدرسه استعدادهای درخشان شهید سلطانی یک موفق به کسب رتبه چهارم کشوری و طرح پوشش های آبگریز از فرزانه ارشاد در رشته شیمی از مدرسه ملاصدرای این ناحیه نیز موفق به کسب رتبه چهارم کشوری شدند.
غفوری افزود: طرح روش جدید تولید پودر نیکل از دانش آموز سینا اسکندری در رشته شیمی از هنرستان شهید بهشتی موفق به کسب رتبه چهارم کشوری و دانش آموزان احسان نظام و محمد سجاد مروی با طرح روبات پاک کننده خودکار شیشه در رشته برق و الکترونیک از مدرسه شهید سلطانی یک موفق به کسب رتبه پنجم این جشنواره شدند.
دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۹
کد خبر : 11908
بازدیدها: 230

پاسخی بگذارید »