جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

درخشش دانشجوی دانشگاه آزاد کرج در مسابقات پرتاب موشک کشور

danesheroz1 آبان ۲۶, ۱۳۹۲ ۰
درخشش دانشجوی دانشگاه آزاد کرج در مسابقات پرتاب موشک کشور

دانش روز: دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج مقام نخست مسابقات پرتاب موشک را کسب کرد

 به گزارش دانش روز، دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج آقای حمیدرضا مومن‌نژاد با شرکت در مسابقات استانی پرتاب موشک با سوخت آب و هوا که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز برگزار شد؛ توانست به مقام اول این مسابقات کشوری دست یابد.

حمیدرضا مومن‌نژاد در این مسابقات که در مرکز تخصصی علم و فناوری بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز برگزار شد با ارائه موشک با سوخت آب و هوا و با برد ۱۱۶ متر توانست رقبای خود را از سایر دانشگاه‌ها پشت سر گذاشته و به مقام نخست نائل شود.

 لازم به ذکر است که دانشگاه آزاد اسلامی واحدکرج تاکنون با کسب بیش از ۸۰ مقام قهرمانی در رشته‌های علمی همچون مسابقات بتن، سازه‌های ماکارونی، رباتیک، ماشین، گلایدر و … ، ارائه بیش از ۷۹ اختراع کسب مقام‌های گوناگون قهرمانی در مسابقات ورزشی کشور و همچنین عرصه‌های بین‌المللی توانسته است  موفقیت‌های چشمگیری را به دست بیاورد.

این در حالی است که  از حدود ۵۵۰۰ دانشجوی مجاز برای شرکت در آزمون سراسری ۹۲ واحد کرج بیش از ۳۷۰۰ پذیرفته شده در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه‌های آزاد اسلامی و دولتی کشور را به خود اختصاص داده اند .

گفتنی است  از این تعداد ۳۵۶۱ نفر در مقطع کارشناسی ارشد و بقیه در مقطع دکتری بودند که در مقطع کارشناسی ارشد ۲۸۱۲ نفر در دانشگاه آزاد اسلامی و ۷۴۹ نفر نیز در دانشگاه های دولتی پذیرفته شده اند.

یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۲ - ۰۴:۱۹
کد خبر : 74239
بازدیدها: 263

پاسخی بگذارید »