چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

درخشش بانوی دوچرخه سوار البرزی در لیگ بانوان کشور

danesheroz1 شهریور ۸, ۱۳۹۲ ۰
درخشش بانوی دوچرخه سوار البرزی در لیگ بانوان کشور

دانش روز: مرحله دوم مسابقات لیگ دوچرخه سواری بانوان کشور که در پیست مجموعه ورزشی آزادی و پارک جنگلی چیتگر برگزار گردید با درخشش ماندانا دهقان دوچرخه سوار البرزی همراه بود.

 به گزارش دانش روز، در این مسابقات که به مدت دو روز در پیست مجموعه ورزشی آزادی و پارک جنگلی چیتگر تهران برگزار شد، در بخش بزرگسالان ۱۳ تیم و در بخش جوانان ۷ تیم  از سراسر کشور حضور داشتند.
ماندانا دهقان دوچرخه سوار البرزی در ماده تایم تریل این رقابت ها که به مسافت ۱۸ کیلومتر در پارک جنگلی چیتگر برگزار شد، توانست با زمان ۲۴ دقیقه و ۵۶ ثانیه بر سکوی نخست بایستد و پس از وی نیز رقیه شریفی و آتوسا عباسی  از تهران عناوین دوم و سوم را کسب کردند.

همچنین در بخش استقامت جاده نیز که به مسافت ۶۸ کیلومتر در پارک جنگلی چیتگر برگزار شد ماندانا دهقان توانست همچون قسمت تایم تریل مدال طلای این بخش از مسابقات جاده را نیز از آن خود نماید و شیوا بزرگمهر و بهنوش بزرگر هر دو از تهران به سکوهای دوم و سوم بسنده کردند.

گفتنی است ماندانا دهقان ورزشکار البرزی است که چندی پیش در قالب تیم ملی به مسابقات دوگانه جهانی کلمبیا اعزام شد و به دلیل حجاب و پوشش اسلامی در حین مسابقات، مورد توجه اکثر رسانه های حاضر در آن مسابقات قرار گرفت.

منبع:مهر

 

جمعه ۸ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۱
کد خبر : 55479
بازدیدها: 155

پاسخی بگذارید »