پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

درخشش آتش نشانی کرج در مسابقه ورزشی کشور

danesheroz1 شهریور ۵, ۱۳۹۲ ۰
درخشش آتش نشانی کرج در مسابقه ورزشی کشور

دانش روز: امیر رنجی مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: دومین دوره مسابقات آمادگی جسمانی کلانشهرهای کشور با حضور ۱۱ تیم برتر در شهر مقدس قم برگزار شد.

به گزارش دانش روز، امیر رنجی اضافه کرد: پس از رقابت تنگاتنگ تیم‌های مختلف شرکت‌ کننده، تیم شهرداری کرج به مقام دومی این دوره از مسابقات دست یافت.

رنجی در خصوص این مسابقات اظهار داشت: این دوره از رقابت‌ها با حضور ۶۶ نفراز پرسنل شهرداری تهران، قم، تبریز، اصفهان، اهواز، ارومیه، رشت، مشهد، کرج، شیراز و همدان در چهار رده سنی به اجرا درآمد.

وی رده های شرکت کننده در مسابقات را ورزشکاران زیر ۳۰ سال، ۳۰ تا ۳۵، ۳۵ تا ۴۰ و بالای ۴۰ سال عنوان کرد و ادامه داد: این افراد در چهار رشته دو، پرش جفت، دراز و نشست و بارفیکس با هم به رقابت پرداختند.

رنجی برگزیدگان این رقابت‌ها که به ترتیب بر سکوهای نخست تا سوم ایستاده اند را شامل مشهد، کرج و قم ذکر کرد.

وی افزود: آقایان روح الله محمدی و داراب خادمی از پرسنل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی در تیم شهرداری کرج بودند که با درخشش خود در مسابقات توانستند جایگاه این تیم را ارتقاء دهند.

مدیر روابط عمومی شهرداری کرج گفت: در قسمت انفرادی نیز روح‌الله محمدی از نیروهای این سازمان به مقام اولی مسابقات دست پیدا کرد.

منبع:پانا

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۱
کد خبر : 54739
بازدیدها: 146

پاسخی بگذارید »