پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

درجه‌ بندی ورزشگاه های دانش آموزی

danesheroz1 تیر ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
درجه‌ بندی ورزشگاه های دانش آموزی

دانش روز: مدیر کل تربیت بدنی آموزش و پرورش از درجه بندی ورزشگاههای دانش آموزی خبر داد و گفت: یکی از طرحهای ما پس از درجه بندی ورزشگاه ها، اختصاص حق مدیریتی به مدیران ورزشگاه ها در صورت تصویب نهایی است.

به گزارش دانش روز، حسین بابویی در توضیح این طرح با بیان این مطلب گفت: در طرح درجه بندی ورزشگاهها مدیران مناطق می توانند برای مدیران ورزشگاه حق مدیریتی قائل شوند به این معنی که مدیران می توانند افراد موثر  و توانا در امور ورزشی را برای دانش اموزان انتخاب کنند.

وی ادامه داد: طرح این موضوع را پیشنهاد داده ایم و در صورت تصویب اجرا می شود.

به گفته بابویی، زمینه سازی و نظارت بر فعالیتهای کمی و کیفی مدارس ورزش، فعال کردن شورای ورزش استان و مناطق و تلاش برای امتداد یافتن تصمیمات مدارس  از دیگر برنامه های اداره کل تربیت بدنی آموزش و پرورش است.

مدیر کل تربیت بدنی آموزش و پرورش درباره توسعه فعالیت های ورزشی در مدارس گفت: اقدامات مناسبی برای توسعه تربیت بدنی در مدارس انجام شده است که یکی از آن اقدامات تخصصی شدن ورزش در هر پایه تحصیلی در مقطع ابتدایی است. همچنین در حال حاضر ۵۰درصد از عواض واردات هر نخ سیگار برای توسعه امکانات ورزشی به مدارس اختصاص پیدا کرده است.

وی ادامه داد: داشتن نگاه تحولی به تربیت بدنی و تقویت این نگاه در کل کشور، حمایت از برنامه محوری ساماندهی مناسب نیروی و مربیان ورزشی به ویژه در دوره ابتدایی از دیگر برنامه های ما در این اداره کل است.

منبع:مهر

دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۵
کد خبر : 37817
بازدیدها: 292

پاسخی بگذارید »