دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دختر دانش آموزی که رقبای پسر خود را شکست داد + عکس

danesheroz1 فروردین ۱, ۱۳۹۳ ۰
دختر دانش آموزی که رقبای پسر خود را شکست داد + عکس

دانش روز: “جمی چادویک” یک دختر ۱۴ ساله دانش آموز است که موفق شد رقبای پسر خود را شکست داده و برنده یک جایزه ۴۰ هزار پوندی اتومبیلرانی شود

 به گزارش دانش روز، او موفق به دریافت یک بورسیه تحصیلی از سازندگان خودرو ” جنیتا” شده است. حامیان او پیش بینی میکنند که این دختر نوجوان به راحتی قادر به شرکت در مسابقات فرمول ۱ خواهد بود.

دختر

او شرکت در مسابقات موتور سواری را در سن ۱۱ سالگی آغاز کرد. او سال گذشته از میان ده ها شرکت کننده ۱۴ تا ۱۶ ساله در مسابقات قهرمان جوانان “جنیتا” برنده جایزه ۴۰ هزار پوندی بورسیه تحصیلی شد.

او میگوید : برای من یک رویا بود و هنوز قابل باور نیست که توانسته ام در این رقابتها پیروز باشم. او قصد دارد یک راننده حرفه ای باشد و در یک رشته ورزشی فعالیتهای شغلی خود را آغاز کند.

دختر

این مسابقات به منظور تخصیص یک بورس تحصیلی برگزار شد و ۳ روز ادامه داشت . حدود ۶۰ نفر از سراسر اروپا در این مسابقه شرکت کردند.

او اضافه میکند از تمام شرکت کنندگان در رقابتهای آینده که اواخر ماه جاری برگزار خواهد شد جوانتر و کم تجربه تر است اما سعی میکند که موفق باشد.او قصد دارد ثابت کند که زنان نیز میتوانند در مسابقات فرمول ۱ حرفهایی برای گفتن داشته باشند.

مدیر این شرکت خودروسازی میگوید: جمی در طول مسابقات بورسیه با سرعت و مهارت و شخصیت خود مارا به شدت تحت تاثیر قرار داد.

دختر
منبع: ثلاث
جمعه ۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۳
کد خبر : 99642
بازدیدها: 253

پاسخی بگذارید »