پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

دختر این بازیگر، خواهرش‌ می‌شود + عکس

danesheroz1 آبان ۱۲, ۱۳۹۲ ۰
دختر این بازیگر، خواهرش‌ می‌شود + عکس

دانش روز: آزاده اسماعیل‌ خانی از تجربه متفاوت کار با بهروز افخمی و حضور در سه نقش مختلف از جمله جوانی مادرش (گوهر خیراندیش) در «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» خبر داد

به گزارش دانش روز، آزاده اسماعیل خانی در خصوص بازی در فیلم سینمایی «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» گفت: در این فیلم سه نقش مختلف را بازی می کنم که یک نقش کتی کارگر خانه عطیه، نقش دیگر پری خواهر دوقلوی شهدخت و دیگری نقش جوانی شهدخت است که مادرم نقش میانسالی او را بازی می‌کند.

وی افزود: پیچیده‌ترین نقش مربوط به کتی است که یک کارگری است که از شهرستان به تهران آمده و قصد دارد با کار در تهران خودش را به روز کند و حتی اسمش را هم تغییر داده و خود کتی می‌نامد.

اسماعیل خانی در مورد نقش پری و شهدخت نیز اظهار داشت: این نقش هیچ پیچیدگی خاصی ندارد و تنها به دلیل شباهت مادرم قرار شد نقش جوانی خواهر دوقلوی او را بازی کنم و همچنین در سکانس‌هایی از فیلم که هنوز فیلمبرداری آن انجام نشده قرار است نقش جوانی مادرم(شهدخت) را بازی کنم.

این بازیگر جوان ادامه داد: سخت‌ترین قسمت بازیگری در «آذر،شهدخت،پرویز و دیگران» مربوط به ایفای نقش همزمان پری و شهدخت در برخی پلان‌ها است که هنوز فیلمبرداری نشده، البته در این کار مقابل مادرم بازی نخواهم کردا اما ایفای دو نقش بسیار سخت است.

وی همچنین در خصوص تجربه کار با افخمی گفت: من برای اولین بار با بهروز افخمی کار می‌کنم و باید بگویم که تجربه هماکری با ایشان عالی است، البته اوایل کار استرس زیادی داشتم چرا که اقای افخمی تجربه و مهارت زیادی در سینما دارند و از سوی دیگر به دلیل فرزند جمشید اسماعیل خانی و گوهرخیراندیش بودن کر من سخت بود ولی وقتی مقابل دوربین قرار گرفتم به دلیل آرامش ایشان در هدایت بازیگران و مدیریت صحنه بسیار راحت بودم.

اسماعیل‌خانی همچنین در خصوص همبازی شدن با مادرش در «آذر،شهدخت،پرویز و دیگران» بیان داشت: بر خلاف «کلانتری غیرانتفاعی» که من نقش هووی مادرم را داشتم و حتی نمی توانستم در چشمان او نگاه کنم در این فیلم پلان رو در روی هم نداریم اما در کل به دلیل قدرت بازی مادرم مقابل او بازی کردن بسیار سخت است…

 

منبع: فارس
یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۲ - ۲۲:۲۴
کد خبر : 71797
بازدیدها: 173

پاسخی بگذارید »